Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen görcsök?

6 hetesen görcsök?

Figyelt kérdés
5 napja szinte megállás nélkül görcsölök. Néha enyhe néha erős. Tegnap elmentem orvoshoz, megnézett UH-n és minden rendben volt. Mondta szedjek magnéziumot de szerintem nem használ. Első terhességem és nagyon félek. Ráadásul ha a hasamra teszem a tenyerem érzem hogy közben a beleim mozognak. Aludni is alig tudok. Mikor múlik el, volt valaki hasonló helyzetben? Termeszetesen szigorú ágynyugalmon vagyok..

2016. okt. 12. 03:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Míg nem jár vérzéssel és nem elviselhetetlen addig normálisnak mondható. Felkészül a tested a babára. A magnézium kellene hasson,szedj belőle nyugodtan többet naponta mint 1 szem. Én 14 hetes vagyok és 3X1-et szedek még mindig. Eleinte mikor görcsölgettem azt mondta a dokim szedjek be nyugodtan többet ha úgy érzem. Nem lesz tőle bajod. Illetve tényleg pihenj ilyenkor sokat. 1-2 hét és enyhülnek a görcsök.
2016. okt. 12. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
Nekem nem volt rá szükségem,de több kismamától hallottam,hogy No-spat is szednek a görcsök miatt. Első voltam
2016. okt. 12. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nagyon félek mert eddig minden rendben volt legrosszabb estefelé ha fekszem. Nappal van hogy nem is érzem, Magnosol tasakot írt fel azt mondta napi 1 de szerintem megiszok 2t. Szerencsére se vérzés, se barnázás.tudom, hogy csak annyit tudok tenni, hogy várok. De már az is csoda , hogy teherbeestem.köszönöm a válaszokat
2016. okt. 12. 07:39
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak görcseim nekem a magnerot tabit ajánlották mert erősebb mint a b6 3x1 nekem elmúltak pedig én nem bírtam felkelni annyira görcsölt a hasam
2016. okt. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én csak attól félek el ne menjen a baba mert hogy ha ilyenkor görcsöl az ember az méhösszehúzódás. De folyamatosan?! 5 napja már, nagyon idegesítő. Van itthon magnerot tabi csak nemtudom hogy magnesol mellé nem e lenne már túl nagy a magnézium adag:/ neked mikor kezdődtek a görcsök és meddig tartottak?
2016. okt. 12. 08:55
 6/15 anonim ***** válasza:

Menstruáció előtt 4nappal nagyon erős görcseim voltak, 5.hét végéig gorcsoltem orvos azt mondta nem lesz gond nyúlnak a szalagok, bár én kaptam utrogestant hogy ne vetéljek el mivel 5honapja volt egy missed ab műtétem, most lépek a 7.hétbe néha most is görcsöl de nem vészes

Nekem azt mondták hogy 12hetig lesznek görcsök, nem lesz gond ne aggódj

#4-es#

2016. okt. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A magneziumot nem lehet tuladagolni, szedd nyugodtan, max lesz egy kis hasmenesed tőle.

Mindenkinek más -más készítmény válik be, azt is probalgasd nyugodtan. Nekem pl a legjobb a dm-es saját márkás mg-oxid. Vomt, hogy a napi adag négyszeresét vettem be, annyira görcsöltem.

A görcs vérzés nélkül normális, ne aggódj.

2016. okt. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül ezzel. Csak ahogy látom a doki szeret egyből a legrosszabbra gondolni. Ultrogestant én is szedek, másfél hete egy nagyon minimális halványbarna folyàsom volt egy pici a betéten kb 3szor, de azóta semmi. Bármekkora fájdalmat kibírok, ha tudom hogy ez az ára, nem is azzal van a gond természetesen .
2016. okt. 12. 09:34
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is aggódtam a mostani terhesség miatt, hogy nem lesz e baj 5hetesen voltam orvosnál akkor még csak petezsakot látott és majd csak jovoheten kell mennem hogy újra megvizsgáljon, mert az előző terhességnél nem látták a szívhangot egyik babánál sem (9hetben)
2016. okt. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szedj annyi magnéziumot amennyit szükségesnek érzel. Tényleg nem tudod túladagolni. Max egy kis hasmenésed lesz 😊
2016. okt. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!