Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok és...

5 hetes terhes vagyok és kijött az aranyerem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még soha nem volt ilyen problémám, azt olvastam, hogy ez általában később jön ki 20-30. Hét között. Szerintetek mit csináljak?

2016. okt. 12. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Most komolyan, magadtól nincs annyi sütnivalód, hogyha vmi nyavalyàd lesz akkor mit kell csinàlnod???

Mit fogsz kezdeni a gyerekkel??? Mert ez ìgy nem túl bìztató a jövőre nézve.


Menj el orvoshoz és kezeld.

2016. okt. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mit kell támadni egyből? Úgy gondolom, hogy normális hangnemben tettem fel a kérdést. Ha nem tudsz hozzászólni értelmesen, akkor görgess tovább! 😉
2016. okt. 12. 10:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a végén jött ki, de csak kicsit így nem igazán foglalkoztam vele, mert egyébként nem nehezítette meg a mindennapjaimat, tényleg nagyon enyhe volt. Ha neked komolyabb, akkor vannak aranyér kúpok és kenőcsök. Kérdezd majd meg a dokit melyiket javasolja. Ismerősömnek nagyon súlyos volt, őt műtötték is terhesség alatt.
2016. okt. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hemorid krémet ajánlom. Reparon nem javasolt ilyen korán, mert ecoli van benne, ami bejuthat a huvelyedbe. Nekem is volt 6-9 hét között. 😕

2016. okt. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Gát izom tornával erősítsd a területet aa krémeken kívül. Nekem soha nem volt, de a borzasztó kitolás után jött ki, ahogy a nagy súlyú babámat emelgettem. Tornával javult nekem, de még nem múlt el.
2016. okt. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben van, kipróbálom! Köszi mindenkinek! 🙂
2016. okt. 12. 11:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem már terhesség előtt is volt, de nem volt vészes, nem is nagyon foglalkoztam vele. A 30. héttől viszont már folyamatosan kint van, és semmi nem segít, se kúp, se kenőcs, esetleg annyit javítanak, hogy nem fáj folyamatosan... :( Az orvosom azt mondta nyugodtan lehet rá használni minden olyan készítményt amin nincs külön feltüntetve, hogy terhesség alatt nem használható.
2016. okt. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!