Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 eves lany vagyok, a parom...

23 eves lany vagyok, a parom 28. Terhes vagyok? vagy valami mas?

Figyelt kérdés

23 eves lany vagyok, a parom 28.

4 eve, es 7 honapja vagyunk egyutt.

Mar nagyon reg otta probalkozunk azzal hogy teherbe esek, de nem sikerult. Voltunk orvosnal is, es azt mondta, hogy turelem kell, es hogy nincs semmi bajunk, ami akadalyozhatna azt hogy teherbe esek.

Mult hetvegen mult el varasnap a menszeszem.

Egy par napja erzem, hogy valami megvaltozott.

Fel vagyok puffadva, kemeny a hasam, sokat eszek, es hanyingerem is van neha.

Tegnap este mikor lefekudtem, neztem a hasam es mikor a mehemnel megfogtam, ereztem hogy olyan a mehemnel, mint ha pici kis "nyirok csomok" lennenek.

Nem az, csak igy tudom jellemezni hogy milyen.

A multheten es most is beteg vagyok influrnza es fel voltam fazva nagyon ez most attol van vagy mitol? mikor erdemes venni tetszet?

(bocsi az ekezetert)



2016. okt. 15. 22:16
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Bocsi . azt akartam irni hogy

influenza*

2016. okt. 15. 22:19
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem nagyon valoszinu, hogy ilyen hamar jelentkeznenek a terhessegi tunetek.A teszt is kb. csak a 2 hetes terhesseget mutatja ki.Szerintem varj meg 2 hetet es ha meg mindig igy erzed magad akkor vegyel tesztet.
2016. okt. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a tanacsot! rendben, varok es venni fogok egy tesztet!
2016. okt. 15. 22:32
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha mult vasarnap mult el a menstruaciod, ami tegyuk fel ~5 nap volt, akkor az elkovetkezendo par napban lesz elmeletileg peteeresed, tehat terhes nem vagy szerintem.
2016. okt. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
8%

"7hónapja vagyunk együtt"

"Nagyon régóta próbálkozunk"

Ez a lét kijelentés eléggé üti egymást....

2016. okt. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
* két
2016. okt. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Most múlt el a menzid. Még peteérésed se volt még nem érezhetsz semmit a méhed meg bugyivonal alatt van.. Ha késik a következő menzid csinálj egy terhességi tesztet addig amíg nem késik felesleges tesztelni. Meg ne figyeld a tested ilyen beteges módon mert bele fogsz örülni.. Nekünk is 1 év kellett mire össze jött.. Ne görcsöljetek rá ennyire. 28 hkm
2016. okt. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
4 éve és 7 hónapja vannak együtt.
2016. okt. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem olvastam elég figyelmesen.
2016. okt. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

"7hónapja vagyunk együtt""Nagyon régóta próbálkozunk"Ez a lét kijelentés eléggéüti egymást....

5#


ha elolvastad volna figyelmesen amit irtam, lathatad volna hogy nem "7honapja vagyunk egyutt" hanem 4 eve, es 7 honapja!


A tobbieknek koszonom, hogy valaszoltak, es tanacsot adtak.

Varok a kovetkezo menszeszemig, ha kesik csinalok egy tesztet!

2016. okt. 16. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!