Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-7hetes babás vagyok, de nem...

6-7hetes babás vagyok, de nem érzek a mellfeszülésen kívűl semmit! Ugye ez nem azt jelenti, hogy nincs is baba? Ma reggel csináltam meg a 8ik terhes tesztemet, ami full pozitív. Csak jövőhétre kaptam időpontot dokihoz, addig idegeskedek!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 13:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én 38 hetes vagyok és soha semmit nem éreztem és érzek. Remélem ez megnyugtat.
2010. ápr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mindeki írja, hogy szurkál, görcsölget, hányingere van, hányt stb. Nekem miért nincsenek meg ezek a tipikus tünetek? Tiszta parán vagyok miatt! Van itt olyan kismama aki szintén nem érezte a terhességet?
2010. ápr. 26. 13:41
 3/14 anonim ***** válasza:
Én sem éreztem nagyon mást, csak a mellem lett nagyobb, még annál is, mint a menzesz előtt általában. Ne izgulj. Ráadásul 8 teszt csak nem téved ...
2010. ápr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2. válaszoló... a hányinger és hányás, gyomorégés, fáradékonyság később jött, ha jól emlékszem... de ne kívánd. Örülj, ha nincs.
2010. ápr. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A mellem nekem is nagy lett, egy számmal nagyobb cicfixet vettem szombaton, mindig estére úgy bedurran, hogy nem is dudok hason aludni. Itt olyan sokan írják, hogy puffadtak, székelési gondjaik vannak stb. Kicsit megnyugodtam, már várom a május 3-at nagyon, reggel kilencre megyek szorítsatok nekem! :D
2010. ápr. 26. 13:46
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 8 hetesen jöttek a klasszikus tünetek (hányás, émelygék, fáradékonyság), aztán el is múltak a 14.héten. Azóta jól vagyok és mindet percét élvezem! :)

22 hetes km

2010. ápr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Vigyél zsepit, mert mikor meglátod könnyezni fogsz :-) (13:42,44-es)
2010. ápr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
viszek zsepit, húú már most könnyes a szemem :)) remélem a boldogságtól fogok könnyezni, úgy mint mikor először megláttam a két csíkot :)
2010. ápr. 26. 13:53
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem az egyetlen jele annak, hogy teherbe estem, az volt, hogy iszonyúan feszült a mellem. De annyira, mint még soha életemben. Semmi szurkálást, vagy hasonlót nem éreztem, csak a mellfeszülést. Aztén a 10 hét környékén beköszöntött a hányás és az émelygés, de ilyen kicsi terhesen nem éreztem semmit.
2010. ápr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Nekem semmi jel nem volt. Nem fájt a cicim, nem volt hányingerem, vizsgára készültem, nem aludtam sokat, mégsem nyomott el az álom napközben, mindent úgy ettem-ittam, mint előtte, mensis érzés nem volt, szurka, görcs sem.

És mégsem csináltam 8 tesztet, már megbocsáss... :) Csak egyet. Bízz a babádban, mert ha így folytatod, kissé idegroncs anyja lesz 8 hónap múlva..

35 hetes km

2010. ápr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!