Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két petezsák, egy embrió, mik...

Két petezsák, egy embrió, mik a kilátások?

Figyelt kérdés
Szerdán voltam az első UH vizsgálaton, két petezsákot látott a doki, mindkettőben szikhólyag, embrió szívhanggal csak az egyikben. A másik petezsák egy kicsit laposabb is, benne mintha lenne valami az oldalára tapadva, de "embrió egyértelműen nem detektálható". Ciklus szerint 6 hetes 5 napos voltam aznap, a leletre 6+0-át írt, az élő embrió mérete 4 mm. Azt mondta, hogy ez egyelőre ikerterhesség, de bármi lehet, ha véreznék, azonnal hívjam. Mire számíthatok? Akkor olyan sokkot kaptam, hogy semmit nem kérdeztem... Émelygek, de nem jobban, mint az első terhességemnél, a tesztek még pár napos késésnél sem voltak igazán erősek.
2016. okt. 21. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy ikerterhességnek indult, de az egyik embrió leállt a fejlődésben.


Drukkolok, hogy minden rendben legyen.

2016. okt. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet, hogy pár nappal később lesz szívműködés a másik embriónál is. Mikorra hívott vissza?
2016. okt. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát ez az, hogy a vizsgálathoz kepest 3 hétre, november 8-ra...

Köszönöm nektek a választ!

2016. okt. 21. 13:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon gyakori az hogy ikerterhességnek indul és az egyik felszívódik.Általàban ilyen esetben a masik magzat problémamentesen fejlődik tovább.A doki is azért adott csak harom hét múlva időpontot mert addigra már biztosan lehet latni hogy egy vagy két baba lesz

Ha az egyik felszívódik az ellen meg nem tud tenni semmit.

Próbálj megnyugodni bár gondolom nem lehet könnyű.

2016. okt. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!