Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyenek az igazi fájások?...

Milyenek az igazi fájások? Volt valakinek tényleg gyors és szinte alig fájdalmas szülése?

Figyelt kérdés

2016. okt. 21. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%

Engem is érdekelt az első gyerek születése előtt, és olyanokkal beszélgettem, akiknek több gyerek is van.

Az első következtetés, amit levontam az volt, hogy vagy gyors a szülés, és marhára fáj, vagy ha nem fáj annyira, akkor sokáig el fog húzódni a vajúdás.

És tényleg! Nekem már kettő van, és csak megerősíteni tudom, hogy minél jobban fáj, annál hamarabb vége.

2016. okt. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Az igaziak? Kegyetlenek. Falkaparósak. Nekem a 13 óra vajúdás utolsó 2 órája ilyen volt, 5-3-2 percesekkel, sok(k) volt. Utána a 20 percnyi kitolás megváltás volt, a tolófájások feleannyira sem fájtak, inkább csak bizsergetett.
2016. okt. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%

3 gyerekem van.

Az első alig fájt és elég sokáig kínlódtam és az oxitocin se sokat segített,de nem kellet császározni.Az első érezhető fájás után 16 óra múlva lett meg.

A másodiknál pillanatok alatt sűrűsödtek és brutál erősödtek a fájások, az első érezhetőtől 54 perc telt el és a kezembe volt.

A harmadiknál azért fájt eléggé,de nem az a nagyon durva volt mint a másodiknál, ő 3 óra alatt lett meg az első fájástól.

2016. okt. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%

A gyors szülés jobban fáj.

Az enyéim 4 és 3 óra volt. A 3 órás volt szrabb.

2016. okt. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Én nem tudom alátámasztani, amit az első ír. Volt egy komplikációkkal teli lassú és borzalmas fájdalmas szülésem, és egy 30 perces, teljesen kibírható.
2016. okt. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Igen, èn a 3 órás vajúdás alatt tök jól voltam, nem ètetem mièrt van úy odáig mindenki, simán kibírható volt.

Aztán az utolsó ey óra kemèny volt, de a hallottak alapján rosszabbra számítottam.

2016. okt. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Noisy23 ***** válasza:
Hallod... 1. terhessegem pokoli volt... Több,mint 20 óra (!) vajúdás,szívtam a gázt mint akinek az élete múlik rajta de semmit nem ért. A fajasok percenként jöttek,azt hittem szetszakadok! Ami viszont rosszabb volt az amikor megneztek mennyire tagultam ki. (4 nyamvadt cm...) Szóval nekem fájdalmas volt. Most várjuk a másodikat,meg csak úgy 4 hetes lehetek (meg nem voltam uh-n),eddig enyhe mellerzekenyseg,szurkalo fájdalom a mehben de szerencsére csak ennyi,nincsenek rosszullétek,csakúgy mint az elsőnél :)
2016. okt. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

17 évesen szültem, 23 évvel ezelőtt. Mivel ilyen fiatal voltam, mindenki azt mondta, még a dokim is, hogy lehet koraszülött, vagy kis súlyú a babám.

40. héten indítani kellett a szülést, mert már túlhordtam, 4200g-os egészséges fiút szültem 2 óra hossza alatt. Reggel 8-kor repesztettek burkot, 10-kor már a gátat varrta a doki. Kérdeztem is, hogy lehet ez? ilyen gyorsan, szinte fájdalom nélkül? Hiszen mellettem egy nő már 11 órája vajúdott. Azt mondta az orvos: Képzelj el egy almafát. Tele van almával. Melyiket tudod levenni hamarabb, az érettet vagy az éretlent? Az érett hamar leesik, az éretlent szakítani kell.

És milyen igaza volt!

2016. okt. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jelen. A kislanyom ugy szuletett meg hogy szinte semmi fajasom nem volt. 2 orat vajudtam rohogesek kozepette aztan a dokim 8: 20 kor kozolte hogy eleg a vidamsagbol. Oxitocin. 8: 25 kor mar zengett a lanyomtol a korhaz. Elso nyomasra kint volt. Egy orok elmeny marad. 🤗
2016. okt. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6. Vagyok, azért érdekelne miért lettem lepontozva???
2016. okt. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!