Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Több negatív teszt ellenére...

Több negatív teszt ellenére terhesség?

Figyelt kérdés

Augusztusban voltam védezesés nélkül együtt a párommal, gondoltuk egyből csak nem lesz gond,

Szeptemberben akkor jött meg a mensim amikor kellene, de viszont nem úgy jött meg ahogy szokott.2 nap véreztem aztán elmúlt egy napra, majd másik 2 napra megint megjött, de nem erősen. Utána csináltam egy tesztet, negatív lett. Majd most amikor megint kellett volna meg jönnie nem jött meg. Kipattogttam előtte ugy ahogy szoktam, de viszont semmi vérzés nem volt. Újra csináltam 2 tesztet, és mindkettő negatív lett. Szerintetek?


2016. okt. 22. 07:31
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
A legokosabb, ha elmégy orvoshoz - ugyanis böven lehetsz terhes, de lehet egész más (komoly) bajod is, ami kezelést igényel.
2016. okt. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
88%

Augusztusi aktusból már rég leugrott volna a tesztcsík annyira pozitív lenne. Nem vagy terhes, viszont orvoshoz menj el, mert valami nem stimmel.

Akarsz gyereket vagy sem? Hány éves vagy? 15? Hogy lehet így gondolkodni, hogy egy alkalombol nem lesz baj??? Ennyire stupid nem lehet valaki. Ha nem akarsz gyereket, akkor védekezz, mert egy abortusz nem kellemes és az abból való lelki felépülés sem az...

Négy terhességem volt és mindegyik azonnal sikerült. Kettőnek még a fogantatás aktusát is tudom, mert véletlen baleset volt.

2016. okt. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!