Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves kismamák, anyukák?...

Kedves kismamák, anyukák? Akinek volt hasonló megnyugtatna? 30 hetes vagyok, egész éjjel ment a hasam amit mensi szerű görcsök kisértek! Hasmenés elmult, görcs maradt!?

Figyelt kérdés
Vettem be magne b6-ot,fekszem! Orvoshoz azért nem mentem mert egyedül vagyok a 28 hos lányommal! Vele semmi ilyesmit nem tapasztaltam azért vagyok tanácstalan! Meddig normális ez,mikor forduljak orvoshoz? Baba mozog ahogy szokott!
2016. okt. 22. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószìnűleg bekaptad a hasmenős vìrust. Igyàl sok folyadékot, vitamint szedj, pihenj.

Ezzel a doki sem tud màst tenni.

Ha nagyon görcsölsz akkor menj be dokihoz. De ha csak hascsikaràs az elmúlik ha kitisztulsz.

Meg diétàzz. Ez elvileg egy nap alatt végigmegy rajtad, a görcs attól lehet, mert a bélmozgàs beindìtja a méhtevékenységet.

2016. okt. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 18 hetesen volt, bekaptam egy hasmenéses vírust, de én csak görcsöltem, hasmenésem nem volt (az egész családnak viszont igen és hánytak is). Mivel rendszeres időközönként görcsöltem, bementem az ügyeletre, megvizsgáltak, minden rendben volt, felírtak nagy dózisú magnéziumot. Vedd be a maximális magnézium adagot és pihenj.
2016. okt. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!