Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15+5 hetesen izomlázszerű...

15+5 hetesen izomlázszerű fájdalom a bal csípőnél?

Figyelt kérdés
Nem folyamatos,olyasmi mint egy izomhúzódás,főleg ha emelem a bal lábam (pl lépcsőzés) Ilyet eddig nem éreztem,volt,hogy feszült vagy nyilalgatott a pocakom (azt mondta a doki csak nő) Most meg tegnap óta érzem ezt,nem nagyon,enyhén csak,de furcsa ☺

2016. okt. 22. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is éreztem ilyent, húzódnak a méhtartó szalagok, nő a baba. :)
2016. okt. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ☺
2016. okt. 22. 12:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez jelentkezett par hete, de nekem azert mert mar nyom a babo (33.het). Neked meg valoszinu azert mert novekszik minden, a baba is, es nyulnak a szalagok. 😊
2016. okt. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

végre olvasok valakit aki hasonlóan van. Mindkét lábamnál (csípőmnél) iszonyúan húzódik, mintha el lenne állva...ha rá fekszem, ha nem fekszem mindenképp.


15-hkm

2016. okt. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó,valahogy így vagyok én is napok óta... És én sem találtam senkit hasonlóval ilyen korán... Főleg este nagyon rossz,akkor már egy ágyban megfordulás is kihívás 😂 Reggelente nem érzem,aztán dél 1 körül kezdem érezni és estig egyre feszítőbb ☺
2016. okt. 24. 11:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Pont így vagyok. Hason már nem tudok (nem akarok) aludni, oldalt meg ha jobbra fekszem a jobb lábamnak nem jó, ha balra a balnak nem, a hátamon meg nem igen tudok :D


Én már egy hete érzem :P A poci nyillaldozás is megvan heti 1x-2x- allítólag a méh kerül ki a medencéből, az okozza.

2016. okt. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem a dokim mindig csak annyit mond: "Nő a pocak" Hát ennyivel nem vagyok előrébb,engem kicsit részletesebben érdekelne. 😁 Mert egyszer ilyen érzés,egyszer olyan... Itt szúrott,ott nyom,emitt húzódik ☺ Nem tudom mi lesz később,ma töltöm a 16. hetet,de úgy van mint nálad utolsó,se jobb,se bal,se háton sehogy nem kényelmes.. Annyit forgolódok álmomban,mint egy grillcsirke 😂😂😂
2016. okt. 24. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!