Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt derékfájásra...

Terhesség alatt derékfájásra bármit is írhat fel az orvosom?

Figyelt kérdés
Kibírhatatlan,ha leülök rettegek a felállástól az alvásról nem is beszélve :( 21 hetes vagyok a vége még nem most lesz addig mit tehetek ? Köszönöm válaszaitokat!
2016. okt. 22. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Szia! Nekem is 20 héten kezdődött. Azt hittem ugy marad. Nekem is nagyon fájt. Se éjjel se nappalom nem volt. 26 héten egy reggel ugy ébredtem hogy elmult. Nekem a nőgyógyász azt mondta voltarennel kenjem azt lehet.
2016. okt. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott, néha a fekvéstől, néha az üléstől, máskor a több járástól. Én 15 hetes leszek hétőn.
2016. okt. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy még nem használtam semmit, pihenéssel elmúlik.
2016. okt. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is küszködtem vele, nagyon rossz volt. Ha jól emlékszem vmi rozmaringos krémmel kentem. Nem ért semmit! Mostani ésszel felkérésnek egy masszőrt, aki végez kismama masszázst!

Egyébként a szülés utan mintha elvágták volna.

2016. okt. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, első vagyok! Én is használtam avrizmaringos krémet. A világon semmire nem jo.
2016. okt. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kismamatornára mentem ahol egy csomó nyújtó gyakorlatot mutatott a gyógytornász, azokat csináltam otthon is minden nap és teljesen jó volt.
2016. okt. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is rettenetesen fájt a 20. héttől. Semmivel nem kentem, csak többet pihentem.

Most már egyáltalán nem fáj, csak ha sokáig fekszem háton.

31 hkm

2016. okt. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat!
2016. okt. 23. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!