Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmondanátok az exeteknek a...

Elmondanátok az exeteknek a terhességet, ha biztosan nem tartjátok meg?

Figyelt kérdés
Még évekig tanulni fogok, nincs egzisztenciám, lakásom stb. úgyhogy biztosan nem tartanám meg a babát. Beszéltünk már erről, ő megtartotta volna, ha esetleg lenne. Még nem biztos, hogy terhes vagyok, védekeztünk, de késik és ugye semmi sem 100%-os. Azóta szakítottunk. Azért még szóljak neki, ha kiderül, hogy baba lett belőle?
2016. okt. 22. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Igen, jog van tudni hogy megölöd a gyerekét, hogy tudja hogy álljon hozzád.
2016. okt. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Ha békében váltatok el,joga van tudni. Ha az ember védekezik,nem lesz terhes. Érdekes mód itt mindenki mindig úgy lesz az. 98-99% a gyógyszer védettsége,de itt mindenki pont az 1%.

Most nem rád értem feltétlen,de ezaz igazság...


Szóval amúgy joga van az apának is tudni róla én szerintem.

2016. okt. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ne. Ha biztos, h nem tartod meg, csak fajdalmat okozol neki vele.
2016. okt. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Mondd el neki, hogy tudja, hogy mekkora szerencséje van, hogy már nincsen veled!
2016. okt. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Voltam ilyen helyzetben, én megmondtam. De mondjuk ő nem akarta volna megtartani, én megtartottam volna ha együtt maradtunk volna.
2016. okt. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Én nem mondanám el,azzal csak fájdalmat okoznék neki,ha ő megtartotta volna
2016. okt. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondanám neki, hiszen az ő gyerekéről (is) van szó, függetlenül attól, hogy te hogyan döntesz!
2016. okt. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem hogy nem mondanám el én sem. Tudnám, hogy el kellene, de így döntenék.
2017. jan. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!