Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek akinek a...

Volt valakinek akinek a babája beteg lett mert a terhessége elején beteg volt?

Figyelt kérdés

Náthás vagyok kicsit fáj a torkom, de egyáltalán nem vészes.

Nődoki azt mondta tök felesleges háziorvoshoz menjek, mert kb. algopyrinen kívül nem szedhetek mást, egy másik doki is mondta, hogy akkor maradnak a természetes gyógymódok. Kicsit hőemelkedésem van, és nagyon parázok.



#betegség #názha
2016. okt. 22. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz!
2016. okt. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem...
2016. okt. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én anno felfáztam a 7hetes babámmsl :( monuralt kaptam nagyon görcsöltem, féltem attól is hogy elvetélek. Szerencsére semmi ilyesmi nem történt és egészséges kisbabám született. Jobbulást!
2016. okt. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nem kell túlparázni a terhességet. Semmi baja nem lesz a babának attól, hogy te meg vagy fázva. A házidoki szerintem is felesleges. Egy kis náthát, torokfájást ki lehet kezelni gyógyszer nélkül is. Láz esetén panadolt, vagy más paracetamol hatóanyagú gyógyszer vehetsz be, esetleg algopyrint.
2016. okt. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lazad ne legyen mert az vetelest okozhat, azt muszaj levinni(orvos mondta).(38fok folott kell csillapitani) En miota tudom hogy terhes vagyok(4hete) azota beteg vagyok. Semmi baja nem lehet ettol nyugi! Eleg alaposan utananeztem mert aggodtam.
2016. okt. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

max 38 volt de vettem be algopyrint azt is max ma 2-t....most teázok, gyömbér+ citrom meg orrcsepp...meg próbálok dög meleg köntösben járkálni:D

Kislányomnál felfáztam akkor flectort vettem be és utána tudtam meg, hogy + a teszt....akkor nagyon féltem, de teljesen egészséges....de ugye ott láz nem volt

2016. okt. 22. 22:51
 7/10 A kérdező kommentje:
ment a zöld kezecske :)
2016. okt. 22. 22:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia, én 31 hetes terhes vagyok és megfáztam. Semmi baja nem lesz a babának :)
2016. okt. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanez volt, kb 10 hetes terhesen megbetegedtem, torokfájás, enyhe láz, nátha. Nagyon tipikus ez, az inmunrendszer legyengíti magát, hogy ne támadja meg a genetikailag 50 %-ban idegen magzatot. Minden barátnőmmel, és a hugaimmal is ugyanez volt, és mindannyian egészséges babá(ka)t szültünk. 5 hetes baba anyukája
2016. okt. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A nagyon korai időszakban, amikor még a szervek kialakulása zajlik előfordulhat hogy valamilyen fertőzés miatt rendellenesen fejlődik. Aki ezen a szakaszon túl van annak már nem kell izgulnia.


Egyél sok omega 3-at, C vitamint és Cinket és szedjél nyugodtan Aspirint (Algopyrint inkább ne se a terhesség se a szoptatás alatt) 1-2 szem Panadolt vagy Rubophent, Paracetamolt mert a láz sokkal jobban rombol ilyenkor mint az a néhány szem gyógyszer.

2016. okt. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!