Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetesen érezhetem már a...

15 hetesen érezhetem már a babámat?

Figyelt kérdés

Sok helyen sok mindent olvastam már... legtöbb helyen azt írják, hogy csiklandós érzés, vagy pillangók...bugyborékok...



Nekem olyan érzés, mintha korogna a hasam, vagy mintha bélmozgás lenne (amiknek egy része talán tényleg az)...de van amikor picit "másként" érzem. Vajon lehet a baba?


2016. okt. 22. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, én is a 15. hét betöltése után éreztem. Nekem apró remegéshez hasonlító érzés volt. :)
2016. okt. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bithorlo ***** válasza:
Lehet. Én korán, 13 hetesen éreztem először.
2016. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13 hetesen éreztem, olyan volt mintha buborékok lennének, mint amikor kiöntenek egy szénsavas üdítőt kb. két három hétig éreztem ezt, utána semmit, utána meg már rendes mozgást
2016. okt. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen! En 12-13 hetesen kezdtem erezni pedig elso baba, akkor meg el is bizonytalanodtam, mert a dokim is azt mondta, hogy nagyon korai, es biztos csak a belmozgassal keverem. Most mar biztos vagyok benne, hogy mar akkor a babat ereztem, mert ugyan azt erzem most is csak egyre tobbszor es egyre erosebben :)

17hkm

2016. okt. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is 15 hetesen éreztem de egyáltalán nem voltam biztos benne mert a bélmozgás se ismeretlen és nem is ritka nálam, ez meg csak hasonlított sokszor arra az érzésre. Csak gyanús lett, hogy egyre erősebb hétről hétre az a bizonytalan érzés. Úgy 17 hetesen mertem egyértelműen kijelenteni, hogy ez más nem lehet.
2016. okt. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt mondják, átlagban 18-22-ik héten kezdi el érezni a kismama a baba mozgását, de persze van aki szerencsés és már előbb.

Én pl a 20-ik héten kezdtem érezni.


33 hkm.

2016. okt. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 fcsenike ***** válasza:
Én 19 hetesen éreztem először! Pillangó szerű volt. A második babámat 17 hetesen.
2016. okt. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!