Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy túl vagyok a 6. héten és semmi tünetrm nincs?

Figyelt kérdés
Jövőhéten megyek orvoshoz, tudom felesleges aggódni, mert jobb nem lesz, de 3 pozitív tesztem volt. Elvileg most vagyok 6+2 viszont semmilyen tünetet nem produkálok, azon kívül, hogy nem jött meg a menszim 16 napja, és az első 4 napban alhasi szurkálásaim voltak. Ez nem jelenthet rosszat ugye?? Olvastam sokmindent hogy nem mindenkinek vannak tünetei, de sokan írták azt is, hogyha egyáltalán nem jelentkezik tünet, akkor az nem jelent jót 😟 kicsit kétségbe vagyok esve. Válaszaitokat pedig előre is köszönöm.

2016. okt. 22. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen normális
2016. okt. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én 28 hetes vagyok. Az első 16 hétben annyi tünetem volt, hogy nem jött meg. Azóta ez csak magzatmozgással és hasnövekedéssel bővült. Minden rendben, a baba szépen fejlődik. Nem kell aggódni ha nincs tünet. Ha nem vérzel, nem görcsölsz akkor nem lesz semmi baj.
2016. okt. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális. Nekem az egész terhesség maximálisan tünetmentes volt, se émelygés, se kívánósság, se szagundor, semmi ilyesmi nem vett elő. Egyedül a cicik voltak bedurranva, de az is csak szülés előtt. Látva barátnőmet, aki 20. hétig minden nap 2x hányt, aztán 3 számmal nagyobb papucsba fért el a lába, itt fáj ott fáj neki, szenved az alvással, mert pisilnie kell, görcsöl a lába, légszomja van, stb, szerencsésnek érzem magam.
2016. okt. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szurkálásom sem volt csak nem jött meg, ezen kìvül az első tünetem a gyomorsav volt a 2. trimeszter végêtől
2016. okt. 23. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem semmi tunetem nem volt a havim kimaradasan kivul. Meg is minden rendben colt. Orulj neki, te a szerencsesebbek koze tartozol akik nem szenvednek a napi 10 hanyastol 😊 orulj neki. Minden renben van, ne aggodj 😊

Udv, 33hkm.

2016. okt. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Kedden megyek orvoshoz, alig várom már. 😊
2016. okt. 23. 10:02
 7/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Ismét egy újabb kérdés. Voltam ma uh-n. 2 hét múlva kell visszamennem. Az orvos azt mondta, hogy az utolsós menszim alapján valóbam a 6.hétben kellene legyek kb. De egy 4 mmes petezsákot lát egyenlőre ami kb a 4.hétre tehető. Azt monndta nem kell megijedni,viszont eléggé lehangoltan mondta, így picit megijedtem. Valaki volt hasonlóan??
2016. okt. 25. 13:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 6+5 hetesen voltam először dokinál, uh szerint 5 hetesnek felelt meg. Azt mondta az orvos, valószínűleg nem középidőben fogant, pedig de, biztos voltam benne - máskor nem is tudott volna... Már itt szaladgál körülöttem. Rendben lesz minden! ;)
2016. okt. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos tegnap munkahelyen bevéreztem,majd elmentem az orvoshoz gyorsan. Felírt valami gyógyszert, aztmondta feküdjek otthon, minden rendben lesz.Rá 2 órára vérrel együtt távozott sajnos.... teljesen ki vagyok borulva😭😭szerencsémre nem kellett orvosi beavatkozás, szépen kijött!!
2016. okt. 29. 16:23
 10/10 anonim ***** válasza:
:O Nagyon sajnálom!
2016. okt. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!