Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Volt egy éjszaka, hogy elszakadt az óvszerünk és bennem ment el. Reggel vettem be 72 órás tablettát. Azóta eltelt 3 hónap lassan. Megjött a menstruációm, de gyengébb és átlagában 4 napig tart. Azóta csak az erőssége változott. A hasam kemény és alul kerekebb kicsit. Eleve van ott feleslegem is. A menstruációm nem lehet, hogy stress alapon gyengébb? A hasam pedig hízástól kerekebb? Soha nem voltam rosszul reggel. Fáradékony sem és az ételeket sem kívánom. Lehetek terhes?
2016. okt. 22. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Eleg keves a valoszinusege annak hogy ha be vetted a tabit es meg is jott a menzeszed terhes lennel! Szerintem csak "bekepzeled"! Ugy ertem csak tul sokat stresszelsz ezen es azerr erzed igy magad! De hogy te is meg nyugodj vegyel egy tesztet es nyugodt leszel hogy nem vagy terhes! :) ha 3 honapos terhes lennel azt azonnal kimutatna a teszt!

De nyugodj meg biztos h nem vagy terhes! :)

2016. okt. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2016. okt. 22. 23:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Sztem 0,1% az esèlye..
2016. okt. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes csak ultra parás, de ha az megnyugtat vegyél egy terhességi tesztet, csináld meg és kész.
2016. okt. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egy kicsit vagy terhes!
2016. okt. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!