Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi a legtöbb idő ameddig...

Mennyi a legtöbb idő ameddig terhesnek lehet lenni a 40. hét után. Vagyis mikor indítják meg ha már több mint 40 hete nem született meg?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Kórháza válogatja.

Persze napi szinten van olyankor már NST, a 40. hét után, meg heti 1-szer védőnő, szóval ha a méhlepény és a baba állapota engedi, akkor van olyan kórház, ahol bent engedik maradni a 42. hétig. Ahol én lakom, ott csak a 41. hétig maradhat bent, utána megindítják a szülést.

Nálad esélyes, hogy nem bújik ki időben?

35 hetes km

2010. ápr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát az orvosok azt mondták :( Sok boldgoságot! :)
2010. ápr. 27. 12:23
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Én a 13. napon szültem császárral. Túl jól érezte bent magát a babám. Azt hiszem ennyi a max. amit engednek. Sok helyen ennyit sem. 2 naponta nst, és valahol be is fektetenek. Biztos, ami biztos alapon.
2010. ápr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én a Szent Imre Kh-ban szültem (Bp.), a 41+1. napon. (ekkor magától ki akart bújni).azt mondták leghamarabb ahhoz képest 4 nap múlva indították volna el tehát a 41+5. napon. Ez a kórház nagyon nem híve az indításnak. Megpróbálják kihúzni.
2010. ápr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 40+4-re szültem, másnap kellett volna befeküdnöm, de a kisfiam megkönyörült rajtam:) Azt sajna nem tudom bent meddig vártak volna még vele.
2010. ápr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kórháza válogatja.nálunk ez úgy működik ha nem szülsz meg időre akkor másnap befektetenek ,és 2-3 nap múlva indítják.
2010. ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!