Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11hetes kismama vagyok, és...

11hetes kismama vagyok, és nagyon aggódom, mert elég sokat idegeskedtem ez idő alatt mert családi gondok vannak. Azon aggódom nehogy a kicsinek baja legyen, ezt kimutatják a tesztek és az ultrahang vizsg-ok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem mutatják ki,és nem lesz a babának baja. A túlzott idegeskedés van akinél vetélést, későbbi szakaszban koraszülést okoz. -- ezért ha lehet, kerüld a stresszes helyzeteket.

Boldog babavárást!! :)

2010. ápr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
megpróbálom kerülni az ilyen helyzeteket valahogyan...köszönöm a segitséget és hogy próbáltál megnyugtatni. pszichésen sem jelenthet gondot? mert nagyon aggódom a kicsi miatt.
2010. ápr. 27. 17:39
 3/4 anonim ***** válasza:

a saját (2)tapasztalatomból kiindulva nem jelent gondot pszihésen sem! :)

Nagyon boldog babavárást és jó egészséget!!

2010. ápr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat (sajnos): ne aggódj még ezen is! én végig idegeskedtem szinte a 9 hónapot és most volt 8 hónapos a kisfiam ;-)

ja, és teljesen egészséges NYUGODT baba!

Csak nyugalom! Jó babavárást!

2010. ápr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!