Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyezett terhességnél...

Veszélyezett terhességnél (első trimeszter) mikor lehet újra nemi életet élni?

Figyelt kérdés

8 hetes vagyok, volt vérzésem, szedem az Utrot, egyértelműen a 12. hétig biztos, hogy nem lehet...

De utána???


2016. nov. 6. 09:46
 1/9 A kérdező kommentje:
*Veszélyeztetett
2016. nov. 6. 09:48
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd a doki megmondja, de én nem kockáztatnék.
2016. nov. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Hát ez jó kérdés, engem is érdekelne, hasonló cipőben járok, az orvos semmit nem mondott (azt sem, hogy tilos, de elég egyértelmű).

12. hét után elvileg abba lehet hagyni a gyógyszert.

2016. nov. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ede1219 ***** válasza:
90%
Amig az orvos mást nem mond, legrosszabb esetben szülés után 6 hétig, addig csak a farkaspóz működik.
2016. nov. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a dokidtól, az a biztos. Az sem mindegy, hogy mi az, ami miatt veszélyeztetett terhes vagy.

Saját példám egy komplikáció és problémamentes első terhesség és szülés, a második viszont veszélyeztetett volt, elejétől a végéig. Csak a szülés után volt megengedett a házasélet, akkor meg a műtét miatt maradt még ki jó sokáig (sürgősségi császár lett a vége, a hagyományos ezeréves, corporális, bikinivonaltól köldökig, hosszában vágtak -lábtartás és magzatvédelem okán-), így nem azok voltak a romantikus idők, szerintem elmúlt a gyerek fél éves is, mire eljutottam odáig, hogy rendesen hajolni tudjak és egyéb minden mást is.

2016. nov. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 2x voltam terhes, mindig mondta a doki hogy lehet vagy nem lehet!

Az elsönél pl hematómám volt 20 hètig mig fel nem szívódott mindig elmondta a doki hogy no sex!

2016. nov. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nekem semmit nem mond soha, úgy kell kihúzni belőle mindent. Párszor voltam eddig nála.

Jelenleg nem lehet az tuti, véreztem, azért vagyok veszélyeztetett terhes, 12. hétig használom a hüvelykapszulát, tehát az evidens, hogy addig tilos a szex. Na de azután???? Most még nem akarok rákérdezni nála, annyi minden lehet még a 12. hétig...


Nem vagyok szexmániás, meg nyilván az a lényeg, hogy a babának ne legyen baja, de azért közel 1 évig szex nélkül, az elég meredek.....

2016. nov. 6. 10:42
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 16.hétig voltam eltiltva, mert a lepény teljesen fedte a méhszájat, és 2x volt kis vérzés emiatt. Amint felkúszott a lepény a fundusba élhettünk házas életet.

Te eseted más, 12.hét után kérdezz rá, nem gáz az, viszont számítsatok rá, hogy lehet csak szülés után lehet, és ki kell bírni. Mindent a babáért ilyenkor!

2016. nov. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%

Második babával VÉGIG tiltva voltunk.Első trimeszterben vérzés és haematóma miatt.Második trimeszter elején ismét véreztem,kórházba is kerültem.Amikor elmúlt vérzés és mármajdnem kiengedtek akkor fájásaim lettek...Majd a fiam került kórházba,mivel én voltam bemt vele így nem volt alkalmunk összebújni a férjemmeL.Balszerencsémre a gyerekosztályon összeszedtem valamit,rengeteget keményedtem aminek következtében elkezdett nyílni a méhszáj...28hetesen tüdőérlelő és visszatartás.Nyitott méhszájjal meg ugye nem ajánlott a szex és a babuci 41 hétre érkezett,+ a 6hét..Szóval ki lehet bírni majd' 1 évig szex nélkül 😊

3. Babával 2 hétig voltunk eltiltva.Utro hüvelygolyó mellett mi szexeltünk 😉

2016. nov. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!