Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mennyit nőtt a melletek...

Nektek mennyit nőtt a melletek a terhesség alatt, illetve szülés után szoptatási időszakban?

Figyelt kérdés

2016. nov. 7. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
80D-ből lett 80E de szülés után megint jók lettek a 80D-s melltartóim szóval csak átmeneti volt.
2016. nov. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még terhesség alatt is változott folyton. Hol nagy volt hol kicsi, aztán szülés előtt jooo nagy. Szoptatok. Ha tele van tejjel óriási, de ha teljesen kiszopja akkor akkora mint terhesség előtt, szóval ha már nem szoptatok, gyanítom nem lesz nagyobb.
2016. nov. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Terhesség előtt AA (magyarán a 70A is nagy volt), terhesség alatt B kosár, szoptatás alatt C kosár, mióta abbahagytam A, de még rajtam van 10 kg plusz. Ha leadom, szerintem AA se lesz, magyarán mint a vasalódeszka.
2016. nov. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

17 hetes vagyok, A-st hordtam, most már a C a kényelmes. Amúgy 3. baba, szóval már van tapasztalatom benne. Nagyon szerintem már nem fog nőni a terhesség alatt. Utána viszont a szoptatással hatalmas lesz, pláne ha épp tele van. Utána meg kb. kisebb lesz mint terhesség előtt volt. :/

Nekem legalábbis "fogyasztja" a mellem a szoptatás, és ezt már másoktól is olvastam, hallottam.

Első terhességem előtt vígan B-set hordtam, a 2. után meg már az A-s is bőven jó volt.

2016. nov. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Várandósság előtt 80B volt, kb. 2. trimesztertől 85B volt a kényelmes (nyilvan jött a hátamra/oldalamra valamennyi plusz súly), szülés óta pedig 85C a jó méret a szoptatás miatt. Ugyanígy volt az első gyerekkel is, gyanítom a szoptatás befejezését követően újra 80B lesz...9
2016. nov. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!