Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kétszer is volt pecsételő...

Ercsi29 kérdése:

Kétszer is volt pecsételő vérzésem, lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elég bonyolult a sztorim de belekezdek. 25 éves vagyok és mindig is rendszertelen volt a menstruációm (1-2 hónapot szokott késni), szeptember vége felé a párommal megszakításosan védekeztünk, utána október 9., 10., 11.-én volt (barnázás) pecsételő vérzésem (olvastam, hogy ez lehet a beágyazódás), nem is voltam túl jól, erős volt a szív verésem de mégis alacsony volt a vérnyomásom, fáradtság is volt. Rá 2 hétre csináltam egy tesztet és az negatív lett, de most megint november 5.-én volt megint pecsételgetés, de nem jött meg. Lehetséges a terhesség? Dokihoz is majd csak decemberben tudok elmenni mert külföldön vagyok. Légyszi segítsetek. Van olyan, hogy beágyazódás után sem mutat semmit a teszt?

2016. nov. 8. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A megszakításos védekezés korántsem nyújt 100%-os védelmet, de ezt nélkülem is tudod, úgyhogy inkább a kérdésre válaszolok. Van olyan hogy a patikában kapható terhességi teszt tévesen negatív lesz(ahogy tévesen pozitív is lehet fogamzásgátló szedésekor néha), szerintem vegyél mégegyet és a reggeli első vizelettel csináld meg újból, mert abban magasabb a HCG(?) tartalom

Viszont ha az is negatív lesz, akkor is mindenképp menj el orvoshoz az első adandó alkalommal, mert a barnázás egyébként is rossz jel, valami betegséget is jelezhet.

Remélem tudtam segíteni

2016. nov. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze sokat segítettél Köszönöm szépen, csak tartok az újabb teszttől mert bízok benne, hogy ezek a baba jelei már. :)
2016. nov. 8. 19:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Hat ne haragudj de ha olyan bajod van ami pl hormonális -mert az ugye nem normális h "1-2 hónapot késik"- akkor a teherbe esés valószínűsége igencsak csekély bár nem lehetetlen. Ha pedig van is peteeres, és meg talán meg is terméken ül meg mindig nem tudni h egyáltalán be tud e agyazodni. Nálad több a kérdőjel mint egy átlag nőnél mivel először Sztem a ciklusod kene rendbe tenni, hormon sort nézni és a rendszertelenseg okát megkeresni . Ha gondolod a barát séfje segíthet olvass utána, de én dokihoz fordulnek inkább.

Remelem nem bántottalak meg csak Sztem így igencsak nehéz lesz később. Én javaslok egy kivizsgálást, de persze ez a te döntésre lesz!

2016. nov. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!