Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes nők! Normális ez a...

Terhes nők! Normális ez a viselkedés? Miért ilyen anya?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok.anya 6 hónapos terhes.mióta terhes,egyfolytában kiabál,piszkál mindenért,aztán hirtelen tök nyugodt lesz,majd amikor mondom neki hogy megyek,majd jövök elkezd sírni...ja és mindenért üvölt.normális ez?
2010. ápr. 28. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt,ez nagyon is normális! Ne aggódj,csak a hormonok teszik!! Legyél vele türelmes!!
2010. ápr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez terhesen lehet normális. Légy vele türelmes, neked is jól fog esni majd, ha te vársz babát!
2010. ápr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem normális! Csak ma ezt divat ráfogni a hormonokra. A terhes nők egymástól ezt hallják,hogy dolgoznak a hormonok,ezért nem uralkodnak az indulataikon. Aki terhessége alatt munkába jár,az nem lehet hisztis. Te sajnos,kénytelen vagy elviselni anyukád hisztijét,és nem tehetsz semmit.
2010. ápr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,tudod,terhesnek lenni nagyon kimerítő dolog,mind érzelmileg,mind fizikailag!Én mindig nagyon sokat dolgoztam,és azt gondoltam,terhesen is menni fog.Hát eljárok ugyan,de nem olyan könnyű!Próbálj meg türelmes lenni,tudom,nem könnyű!Fel a fejjel,lesz gyönyörű kistesókád!15 hetes kismama
2010. ápr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A hormonok annyira befolyásolják a várandós nőket, mint a tinédzsereket.
2010. ápr. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt mondják normális, de szerintem mondd meg anyukádnak hogy uralkodjon magán mert ehhez nincs joga azért mertt terhes, semmi értelme annak amit csinál ráadásul mindenkinek csak árt.
2010. ápr. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"mertt" terhes,ezért ha beszélsz vele sem biztos,hogy tudni fog uralkodni magán!
2010. ápr. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!