Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom most mi tevő legyek?

Nem tudom most mi tevő legyek?

Figyelt kérdés

késett a menstruációm hat napot végig teszteltem naponta de negativ volt de reggelre csak meg jött barna volt elöször aztàn rendesen meg jött három napig a negyedik nap megint barnával ért véget.

napok óta szúr felváltva a petefészkem a hasam alja és a derekam is fáj néha.kicsit a mellem is feszül


ma mondta az egyik baràtnőm csináljak tesztet én ki nevettem " ugyanmár " de meg győzőtt és meg csináltuk hát halvány pozitiv lett.


most ilyenkor mit kell tennem? lehetséges hogy meg volt és mégis terhesség van?

nem vagyok fiatal 38 vagyok...eddig vedekeztünk de mostanában nem mert gyulladàsom volt ...de szedem a szteroid tablettát.


nagyon szépen meg köszönöm a vàlaszt!


2016. nov. 9. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges igen.

Menj el dokihoz, ő 100%-ra megmondja.

2016. nov. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyetértek az első válaszolóval;)
2016. nov. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tegyél fel képet a tesztről.

Ha pozitív akkor van/volt terhesség, vagy legalábbis valami elkezdődött. Én tuti minél előbb orvoshoz mennék.

2016. nov. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kép nincs sajnos.de biztos pozitiv látta a barátnöm is és a párom.


meg köszönöm a válaszokat.de hogyan létezik ilyen ? nem vált le a vérzéssel? felfoghatattlan.

2016. nov. 10. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!