Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, mi volt az első...

Kismamák, mi volt az első dolog amit a picinek vettetek és akkor hány hetesek voltatok? Mikorra lett meg minden?

Figyelt kérdés
2016. nov. 11. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

10. héten babakocsi, nem voltam egy babonás típus.

Aztán 16. héten mikor megtudtuk hogy fiú akkor "ünneplésként" egy fiús szett, kb 33-35 . hétre lett meg minden apránként.

27. héten tartottam a nagy bevásárlást, bútorokból és társaiból.

2016. nov. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A 28. Het kprnyeken kezdtem el vasarolni. Babakocsit vettunk eloszor, ismerostol hasznaltan. Aztan onnantol aprankent mindent. Akkor kaptam ismerostol egy nagy adag ruhat. Kimostam, kivasaltam. A 34. hetre lett meg minden.
2016. nov. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

12.héten néhány kis bodyt, ezek voltak az elsők.

Apránként először a textilpelusokat, addig jobban uniszex rucikat vettünk.

Aztán 18.héten kiderült, hogy kislány és a 20.héttől már vettünk játékokat, csajos ruhákat, 25.hétnél megvettük a rózsaszín baldahinos kiságyat, utána a babakocsit, berendeztük a szobáját, majd 33.hétre mindene meglett.

Holnap már 36.hétbe lépünk, pár napja átmostam az utolsó adag ruháját, és kivasaltam. Minden kész! :)

2016. nov. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
~24. környékén vettem pár akciós body-t. Utána a babakocsit és egy nagy szünet következett a 34. hétig, mert csak akkor hagytam abba a munkát és nem volt időm/erőm rohangálni. Addig csak online nézelődtem. 3 hét alatt meglett minden, fele rendelve.
2016. nov. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
36, babakocsi. Kb 1 héttel szülés után lett meg minden
2016. nov. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
21-22. hét környékén egy plüss majmot Horvátországban, nyaraláskor. Előtte nem vettem semmit, kb 26. hét környékén kezdtem ténylegesen babacuccokat vásárolni. Akkor először babakocsit vettem, de aztán gyorsan követték egymást a vásárlások. :)
2016. nov. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Babakocsi, az első trimeszterben (nem volt "okos" döntés, de mivel jóval ár alatt volt -használt, de nem nagyon használták, így úgy voltam vele hogy max. ugyanannyiért eladom.)

Az első trimeszterben nem babonából, hanem ésszerűségből nem szerettem volna semmit venni, így csak a babakocsit vettem akkor.

12 hetes UH után tudtuk hogy fiú, vettünk 2 fiúsabb bodyt meg egy kék kissapkát.

15 hetesen már vettem neki 1-2 ruhát, 16 hetesen tutira mondták a nemét, onnantól kezdve vásároltam, 30 hetes koromig meglett minden. Szerintem a legjobb döntés volt 16 hetesen elkezdeni, nekünk ez a 14 hét simán kellett, kb minden hétvégén vettünk valamit. Szerettem volna nem kapkodva kiválasztani a dolgokat, illetve úgy, hogy nem szakad le a hátam vásárlás közepette. Nagyon élveztem, főleg az elején, és 25 héttől már kevésbé, akkor már nehezebb volt a vásárlás. :)

2016. nov. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

15-16 hetesen amikor megtudtam hogy kislány akkor vettem neki egy 56-os méretű body-t meg egy piros plüss mamuszt. Ez volt az első.

Utána férjemmel folytattuk a vásárlást.

Majd legközelebb meg én vettem neki megint egyedül egy 62-es piros bodyt.

Utána pedig folytattuk a férjemmel és megvettük a nagyobb dolgokat is már és készen van a szobája is: ki van festve meg minden.


31+5 hkm

2016. nov. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kiságy. Akkor voltam 23 hetes. 27 hetesen derült ki a neme.. Akkor vettünk egy két ruhácskát. Most 32 hetes vagyok és Ma vettük meg a babakocsit ;)
2016. nov. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most kezdjük hétfőn a 37ik hetet, mostmár azt mondhatom h minden megvan, bár meg mindig lesz egy két dolog ami eszembe jut h kellene. De mivel én 34hetet betöltöttem mikor abbahagytam a munkát így kicsit nehéz volt szabad napokon beszerezni mindent de elég jól ment. Igazából úgy a 28ik héttől kezdtem bevásárolni és párommal mindent beszerezni is akkor kezdtük mivel a szobája is akkor kezdett elkészülni. Az első kis ruhát is 6honaposan vettük egy babaexpon, mivel egy csomó mindent kaptunk és akkor meg nem tudtuk h mi fog meg kellene és mi lesz számunkra használható.
2016. nov. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!