Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy nincs semmi tünet?

Figyelt kérdés

Holnap leszek 5 hetes babás, jövő héten megyek az első orvosi vizsgálatra.Eddig még semmiféle tünet nem jelentkezett, kivéve, hogy egy áruház papucsrészlegén felfordult a gyomrom a tömény gumiszagtól.De amúgy se hányinger, se szédülés.Sőt nem is kívánok semmi extra ételt és másfél kilóval könnyebb vagyok mint egy hónapja.

Ez normális dolog?Lehetnek még tüneteim, vagy már ne számítsak rájuk?


2010. ápr. 28. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:

nyugi!

Sztem minden nő más, és nem is biztos h azoknak a tipikus "terhes vagyok" tüneteknek mindenkinél kell h jelentkezzenek.

Pl. anyukám azt mondta h velem semmit sem érzett. Se hányinger, semmi sem...sőt! Örülj neki, mert ritka h vki ilyen "jól" megússza az első heteket valaki nagyon rosszul szokott lenni.

De egy szó mint 100, sztem normális ha nem kell 5 percenként hánynod :)

2010. ápr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még nagyon koraiak lennének a tünetek. Nem akarlak elkeseríteni, de nekem mindkét terhességemnél a 6. hét betöltése után jöttek a tünetek, elsőként a hányinger, 16-18. hétig folyamatosan hánytam. Nem kívánom senkinek. Úgyhogy örülj, amíg még jól vagy. De az is lehet, hogy olyan mázlista leszel, hogy téged elkerülnek a kellemetlenségek!
2010. ápr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez volt, én nem is akartam terhes lenni, csak onnan vettem észre,h az vagyok,h nem jött meg.
2010. ápr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam, aztén rá egy hétre már el se tudtam jönni a wc mellöl! Van még időd, hogy rosszul legyél hidd el, ha meg nem akkor meg nsagyon szerencsésnek érezheted magad!:-)
2010. ápr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, én egyetlen egyszer sem voltam rosszul, sem kajától, sem szagtól, még csak nem is émelyegtem, és nem voltam kívánós sem, ugyanazt ettem mint addig. Sőt azt kell hogy mondjam, hogy a mellfeszülésen kívül nekem semmi tünetem nem volt egészen addig amíg meg nem mozdult a baba. Mondtam is, hogy ha nem tudnám hogy terhes vagyok, észre sem venném :)
2010. ápr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen normális, Nekem sem volt semmi tünetem, hányás, rosszullét abszolúte nem, inkább lelkiek vannak most(24hét), pityergés, boldogság, le-föl hullámzik a hangulatom.

Örülj, hogy nincs semmi, de a cickód szerintem pár nap, és elkezd duzzadni, azt majd érezni fogod. Most kezdenek el a hormonok majd dolgozni...:-)

Jó egészséget!

2010. ápr. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne izgulj!

Nekem sem volt semmi tünetem, és panaszom sem.

A védőnőnek a legnagyobb "baja" az mindig, hogy a panaszai rovatba nem tud semmit beírni.:)

Egyébként vannak akiknek az elő pár hét nyugis és utána jelentkezik v-mi.

Ha szerencsés vagy nem lesz semmi bajod, mint nekem.

Boldog, egészséges babavárást!

33 hetes km

2010. ápr. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szinte semmi, de semmi panaszom nem volt! Tök furcsán éreztem magam, hogy ez hogy lehet, de igenis lehet! S nagy szerencse, ha jól vagy!
2010. ápr. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,nem vagy vele egyedül,h semmi tüneted nincsen :) Én egy 14 hetes kismama vagyok,és csak az uh.képekből, az evésből,meg a pocim növekedéséből tudom,h van egy pocaklakóm :)
2010. ápr. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!