Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egy petezsák kicsi volt,...

Ha egy petezsák kicsi volt, és összemenne vagy felszivódna, akkor előbb utóbb meginduna a vetélés /vérzés?

Figyelt kérdés

2016. nov. 25. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Hat sztem elobb utobb igen. De nem szoktak megvarni. Biztosabb a mutet.

Nekem kisebb volt az embrio ,mint a kora. Aztan barnazni kezdtem epphogy minimalisan 2napig,ekkor kiderult hogy nem dobbog mar a pici szive,ultrahang utan delutanra atvaltott piros verzesre,egyre erosodott es gorcsoltem,mint memsinel.Masnap mutet. Nem igazan voltam magamnal amikor kozoltek ,hogy a varva vart "babanknak" nincs szivhangja,nem is ertettem miket mond a doki,csak hallottam ,hogy beszel de v.mi olyasmit mondott ha jol remlik,hogy van olyan akinek sokaig elhuzodik a dolog es csak 3het utan indul be a veteles magatol..egyenfuggo.

2016. nov. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elobb-utobb megindul, de lehet egy het, lehet harom het.

Egy ideig meg magas a progeszteronszint, a szervezet nem erzekeli, hogy elhalt terhessegrol van szo, de ha csokkeni kezd a progeszteronszint, akkor megindul a veteles.

Az en dokim jobban szereti a termeszetes vetelest, ha nem indokolja semmi sem a meh azonnali kiuriteset. Az elso vetelesemnel igy is mutet lett, mert mar nem birtam tovabb varni, tul akartam lenni rajta. A masodik veteles az elsot hamar kovette, akkor nem akartam mutetet, ha nem muszaj, mert par honapon belul ketto nem valami jo. Nem is kellett olyan sokat varni es elveteltem.

2016. nov. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnálom utolsó! :(
2016. nov. 25. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!