Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama, aki...

Van itt olyan kismama, aki biztosan tudja, hogy nem középidőben fogant a babája? Mennyire gyakori ez?

Figyelt kérdés
Pontosabban az érdekel, amikor valaki menstruáció környékén vagy azt megelőző héten esik teherbe. Ebben az esetben hogy alakult a menzeszetek? Teszt mikor mutatta ki? Nem akar megjönni(már lassan 1 hete), de nagyon hasonló tüneteim vannak, mint a terhesség esetén (már kétszer voltam), tesztjeim negatívak. Eddig mindig középidőben estem teherbe és a nem várt körül már pozitívak is voltak a tesztjeim. De most hasonlóak tünetek, de negatívak a tesztek. Anyum tesómmal is menstruáció előtt esett teherbe, de akkor nem voltak tesztek, orvos 2 hét késésnél már megállapította a terhességet. De én ezt annyira ritka esetnek gondolom. Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy baba lenne a dologban pláne ennyi negatív teszttel. De állandóan mindjárt megjön érzésem van lassan egy hete és nem, egyre jobban feszül a mellem. Olyan mintha, de mégsem hiszek benne... Orvoshoz jövő hét elején akarok menni, ha addig nem jön meg. Köszönöm a válaszokat!
2016. nov. 29. 17:43
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy semmi más tünetem nincs, tehát nem fáj, nincs folyásom, teljesen száraz vagyok...
2016. nov. 29. 17:45
 2/21 anonim ***** válasza:

Én!

Mensi előtt kb. 5-7 nappal fogant, az UH-n mért méretek alapján egy héttel kisebb, mint ha középidőben fogant volna.

A tesztem egy hét késés után lett pozitív. A nemvárt napján és másnap volt pici barnázás, beágyazódás lehetett.


26 hkm

2016. nov. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nekem mensi előtt 9 nappal fogant. Egy hettel menzesz ideje után lett pozi a tesztem. 33-34 naposak a ciklusaim. 25. Napon fogant.
2016. nov. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
7-ből ötször. Kb 10 nap késésnél volt pozi a teszt, ha elérted a 2 hét késést, nega a teszted, akkor menj orvoshoz.
2016. nov. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Mindig össze-vissza jött meg, de a számításaim szerint azon a héten kellett volna amikor együtt voltunk (az volt az első együttlétünk, nem védekeztünk, előtte hónapokig nem voltam senkivel úgyhogy csak akkor történhetett. Vettem be esemény utánit, 3 héttel
2016. nov. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
*l3 hét múlva pozitív lett a teszt
2016. nov. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
A ciklusom 17.napjan volt ovum,ra 8napra elobb,mint a nem vart par nappal-barnazas-nekem igy indul a mensim mindig ,3nap maszatolas utan viszont nem ,hogy beindult hanem elmult tesztek total negativak..vegul a peteeres utani 15.napon delelott teszteltem egy extra halvany pozit. Az a vart mensi utan volt kb 5-6nappal volt.Azt nem tudom mennyire gyakori de pl. nekem mindig keson van peteeresem 17-21ciklusnapon.
2016. nov. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nekem utána fogant pár nappal, később is mutatta ki a teszt és 1hettel később is született a számoláshoz képest
2016. nov. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

nekem menstruáció előtti napokban fogant a kicsi, késéstől számítva 10. napon voltam dokinál, aki akkor eléggé megijesztett, hogy sokkal kisebb terhesség, mint lennie kellene. Mondjuk azért nem kaptam szívbajt, mert használtam ovutesztet, és tudtam, hogy középidőben biztosra nem volt ovum. 12. héten is két héttel kisebbnek mérték, a 2 héthez képest számolták aztán a terhességi heteket is.


Mondjuk nekem semmi tünetem nem volt a menzesz kimaradásán kívül, így abban nem tudok támpontot adni.

2016. nov. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én 29-ere vártam a mensimet, 25-en voltunk együtt "felelőtlenül", mert úgy gondoltam, már nem lehet belőle semmi. Hát lett! A teszt a következő hónap 5-en volt nem túl erős, de egyértelmű pozitív. A kicsi lány másfél héttel kisebb, mint a kimaradás szerint lennie kellene, a doki meg is ijedt, mikor először voltam nála, de mondtam, hogy nyugi, csak később fogant. Most vagyok 21 hetes. :)
2016. nov. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!