Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5. hónapja nem sikerul, ez...

5. hónapja nem sikerul, ez normalis de a többi?

Figyelt kérdés
Ez volt az 5.honapunk, tegnap 8nap kèsès után jött meg. Kèsès előtt kèt nappal volt egy egyertelmu pozitív tesztem. Utana mind negativ, majd nagy kinok kozott megjott. Ma mar enyhult, de brutal volt (elnezest) darabos verzes. Tampont orankent csereltem. Inkabb mar betètet raktam..es semmi sem hatott. Elozo honapban 2 napot kesett. Pozi tesztem volt. Megyek dokihoz hetfon, azt mondta menjek így is. Kèrjem meg h kuldjon el hormomvizsgàlatra? Progeszteront es LH-t erdemes lenne nezetni? Vagy FSH?

2016. dec. 8. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
A "vetélés, missed ab" kategóriában tedd fel ezt a kérdést, ott biztosan több a tapzasztalat, hogy ilyenkor mit érdemes kivizsgálni. Egyébként én a helyedben ellátogatnék egy meddőségi klinikára (ha pesti vagy, akkor például Kaáli, vagy Róbert Károly magánkórház)
2016. dec. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vilàgvègi kis falucskàban lakom. Koszi a tippet megprobalom ott!
2016. dec. 8. 09:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is valami hormon gond lehet, hogy elkezdődik valami de nem marad meg :( Nekem progit kell szednem a 6.héttől, lehet neked majd pozi teszttől kell.
2016. dec. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Remelem csak az a gond, mert az tudom, h konnyen orvosolhato.:(
2016. dec. 8. 10:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt tudom, hogy ezt kémiai terhességnek hívják, de az okát nem tudom. Próbálj rákeresni.
2016. dec. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt en is tudom.:/ az normalis , minden nonek van. Csak sokan nemtudnak rola. Na majd a doki talan mondd valamit.:/
2016. dec. 8. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!