Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes pecsetelo...

Lehetek terhes pecsetelo verzes nelkul?

Figyelt kérdés

Arrol lenne szo hogy 9napja kesik a menstruaciom. Es egyatalan semmi olyan erzetem sincs hogy megfog jonni csak fajnak egy kicsit a melleim. De volt mar olyan hogy egyik honapba nem volt meg nincs sok valadekom se semmilyen pecsetelo rozsaszines barnas folyasom. Csak egy kis feher turos szeruseg de az nem meglepo mert szokott ilyen lenni. Legyszii segitsetek nem akarok terhes lenni!! Es elore megkoszonnem hogy ha nem basznatok le hogy miert nem vedekeztunk. Ez most igy jott ossze.9-10nappal ezelott fekudtunk le.

16l


2016. dec. 10. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha terhes vagy és pecsételő vérzésed lenne, az már baj is lehetne. Mármint annak, aki babát szeretne.

A terhesség egyik első jelei közé tartozik, hogy egyáltalán nem jön meg a vérzés, semmilyen formában.

Na, most te itt tartasz.

Viszont 9-10 nappal együttlét után még a teszt nem igen mutatja ki. Ha továbbra sem jön meg a vérzésed, akkor 4-5 nap múlva reggeli vizeletből csinálj tesztet. Ha terhes vagy, akkor te meg majd rájössz, hogy miért kell védekezni annak, aki nem akar gyereket.

2016. dec. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hm.. Hat en azt olvastam h a beagyazodasnak a jele az hogy kicsit verzel vagy barnazol ilyesmi
2016. dec. 10. 14:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A beágyazódásnál valóban előfordulhat pecsételő vérzés. De ez a ritkább. Általános értelemben ha valaki terhes, akkor nincs vérzés, sem pecsételő vérzés.

Jómagam is voltam már terhes, anyuka vagyok és abszolút semmilyen pecsételő vérzésem nem volt beágyazódásnál. Konkrétan semmit nem éreztem. Volt pecsételő vérzésem, amikor 5 hetes kismama voltam, mentem is kórházba, azonnal bent is fogtak 3 napra és kaptam hormonpótlást.

Szóval ahogy már mondtam, 4-5 nap múlva csinálj tesztet.

2016. dec. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A terhességek nagyon kis százalékában van beágyazódasi vérzés. Nagy eséllyel terhes vagy.
2016. dec. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jolvan ertem . :/ volt mar ilyen h 10 napot kesett. De ha jovoheten nem jon meg gondolom nagy bajban vagyok
2016. dec. 10. 14:48
 6/9 anonim ***** válasza:

"volt mar ilyen h 10 napot kesett. "

És akkor is védekezés nélkül éltél nemi életet?

2016. dec. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat nem..
2016. dec. 10. 14:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, látod. Akkor kit érdekel, hogy máskor is késett ennyit. Akkor lehetett hormonális oka is, most viszont lehet terhesség miatt is.
2016. dec. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hm.. Ma vettem tesztet es holnap reggel megcsinalom
2016. dec. 12. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!