Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Biztosan vetélés lehet? 5...

Biztosan vetélés lehet? 5 hetes vagyok kb.

Figyelt kérdés
2 napig erősebb piros vérzésem volt ma már csak a WC papíron van egy kevés, voltam orvoshoz aki azt írta a papírra h fenyegető vetélés, kaptam rutascorbint a vér nem darabos hanem csak élénk piros 2 napig volt erősebb 1 hét múlva kell vissza mennem a dokihoz UH -ra de addig megőrülök volt már így valaki és mégis megmaradt a baba ?

2016. dec. 10. 14:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom a terhességek 30%-ában előfordulhat valamiféle vérzés. Lényeg, hogy szedd a progit, és pihenj sokat. Nekem barnázás volt a 6.heten, de oda is odaírták, hogy fenyegető vetélés. Én csak mosdóba keltem ki az ágyból egy hétig, szerintem tedd te is ezt. 11 hetes vagyok most és minden rendben. Ja, és Dr. Google-t felejtsd el, csak megijeszt!
2016. dec. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
13%
Menj el nőgyógyászhoz. Terhesség alatt semmilyen vérzés nem jelent jót.
2016. dec. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem biztos! Nagyon sok no verzik terhesseg alatt! Lehet hematoma miatt is peldaul, de van, hogy ra sem jonnek az okara az orvosok. Elmulik es kesz, a baba meg jol van. Nyilvan lehet veteles is, de korant sem biztos, nem kell azonnal a legrosszabbra gondolni! Szurkolok!
2016. dec. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Előző, már elment...


Nekem barnázás volt, nem maradt meg. De van, akinek megmarad. De a vérzés tényleg nem jó jel.

2016. dec. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat tudom hogy nem jó jel mert ahogy írtátok Dr Googlt is elővettem már és megoszlanak mindenhol a vélemények mert kinek ez kinek az lett . Az orvosom is azt mondta hogy ne idegeskedjek de nagyon rossz ,első baba lenne és nagyon sokáig próbálkoztunk.
2016. dec. 10. 16:02
 6/31 anonim ***** válasza:

Ez a vagy igen vagy nem... sajnos ilyen fekete-feher.

En 6 hetes vagyok; jelenleg 2 napja mensi szeruen verzek. Drukkolok mindkettonknek.


Doki latott mar vmit nalad uh-n?

2016. dec. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Én véreztem és barnáztam sokat amikor a lányommal voltam terhes.Kórházban is feküdtem emiatt...Már 21 hónapos nagylány 😊

Hasonló jókat kívánok nektek!Feküdjetek amennyit csak lehet!

2016. dec. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Kedves 6 hetes kismama gratulálok a picihez neked egy hét kimaradás után voltam akkor még nem látott semmit csak azt írta a papírra h uterus üregében 22-mm nyálkahártya vastagság azt mondta h elég korai még 1 hét múlva kellene vissza mennem
2016. dec. 11. 07:40
 9/31 A kérdező kommentje:
de nem darabos csak 2 napig erős halványabb piros vérzésem volt de most már csak a WC papíron van inkább ,igazából azért is nem értem mert nekem menszeszkor ilyen nyúlós sötét nyálkás valami is szokott jönni de most nem volt csak sima piros vér
2016. dec. 11. 07:43
 10/31 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked is a 21 hónapos kislányhoz ! :) Igazából én arra gondoltam h a jövőhét hétvégén csinálok egy tesztet és ha negatív akkor felesleges vissza mennem az orvoshoz mert akkor már biztos nincs meg a babóm
2016. dec. 11. 07:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!