Valami baj lehet?

Figyelt kérdés
Első gyermekem úgyhogy tapasztalatlan vagyok. Ma vagyok 6.hetes, és nagyon nagyon bő vízes folyásom van. Tényleg annyira sok, hogy 5 percenként cserélhetnék bugyit. Ez lehet magzatvíz? Bajt jelent? 28.-ára van időpontom ultrahangra. De nagyon ideges vagyok.Baj lehet?

2016. dec. 10. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy magzatvíz lenne a 6. héten. Próbáltam rákeresni, mikor alakul ki egyáltalán, mert lehet hogy még nincs is a 6. héten, de nem találtam megbízható forrást.

Minden esetre a 6. héten nem folyik el a magzatviz, sokkal inkább elvtél az ember, de az nem ilyen.

Szerintem ez sima folyás lesz, ha nem büdös, nem hiszem, hogy bajt jelent.

2016. dec. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Hát nagyon szaga nincs. Mondjuk a tisztasági betétet ha közvetlen közelről megszagolom akkor nagyon kicsit savanykás szagú. De teljesen átlátszó, és tényleg víz állagu...

Ha valaki tud valamit írjon légyszi.

2016. dec. 10. 17:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pláne megnyugodhatsz, a magzatvíznek állítólag édeskés illata van. :)
2016. dec. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:)
2016. dec. 10. 17:42
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Nincs semmi gond, szusza ;) en is 6 hetes vagyok de jelenleg mensiszeruen verzek... es habar aggodom de nem panikolok. Ha en nem, akkor Te foleg ne tedd! ;)
2016. dec. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vérzel? Doki látott? Biztos minden rendben? Remélem nem lesz gond. Majd írj!
2016. dec. 11. 05:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Kosz h lepontoztatok azert mert leirtam h verzek... ertelmes banda! Gratulalok!


Kedves kerdezo, persze h latott orvos, h*lye azert nem vagyok. Utro, rutascorbin, magnezium, fekves es varunk h mi lesz. Egyelore a verzes ellenere fejlodik a terhessegem de minden nap imadkozok.


Az elozo "ertelmisegi" emberek altal lepontozott valaszomat pedig azert irtam h megnyugodj h a Te helyzeted egyaltalan nem aggaszto. Boldog babavarast! :)

2016. dec. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!