Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » El lehet kerulni a reggeli...

El lehet kerulni a reggeli hanyast?

Figyelt kérdés
Vagy legalabb lehet valahogy csillapitani ?? Kinek mi valt be ?☺ En mar kezdem egyaltalan nem birni 😢

2016. dec. 10. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Este 6 után már ne egyél és a vacsora legyen könnyű pl hal rizs, párolt zöldség.a szervezet ilyenkor jobban szelektál
2016. dec. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rendszeresen iszom a gyömbérteát, nekem bejön! Onnan gondolom, hogy tényleg segít, mert 2 napig nem ittam (kicsit untam) és mindkét reggel hánytam..
2016. dec. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem reggeli hányásom volt,hanem 3,5 hónapos hányásom. Semmi nem használt 5kg-ot fogytam. Néha a jéghideg kóla bevált. 22hkm
2016. dec. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha délig alszol 😀
2016. dec. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyénfüggő, mert én sokkal rosszabbul vagyok, ha 7-körül eszem utoljára este, mintha még este 10-kor is eszem valamit.

Van, akinek az válik be, hogy az ágyban megeszik néhány kekszet, mielőtt felkel, nekem viszont az, ha éhgyomorra mosok fogat és utána reggelizem. Mert igy nincs mit kihányni...

A hideg kóla tényleg segít, mondjuk éhgyomorra nem annyira jó. Meg a hideg víz.

2016. dec. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbálkozni kell, hatha bejön valami. Rengeteg praktikát találsz a neten. Nekem őszintén szólva semmi az égvilágon nem segített, 20 hetig hánytam
2016. dec. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmivel. Nekem egész nap tart. Egyik terhességeben 8 honapon át tartott. Kitartás.
2016. dec. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!