Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi alapján választottatok...

Mi alapján választottatok terhes vitamint?

Figyelt kérdés
2016. dec. 17. 16:09
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
A Spirulina az a barnás-zöldes tabbletta, gyógynövényboltbol, ugye? Eszembe nem jutott volna, hogy szabad, ezért el is ajándékoztam.
2016. dec. 17. 17:56
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem zöld van, elég drága, olcsóbbat nem mertem venni, amit ő ajánlott, abból 6 szemet kell bevenni és zöld 3szög alakú :)
2016. dec. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
#6 vagyok. Egyébként a Perfect Prenatal-t (Teljesen organikus készítmény, ennélfogva maradéktalanul felszívódik, nem úgy, mint a szintetikus vitaminok. Zöldségekből és gyümölcsökből áll, nem okoz semmiféle székrekedést és hányingert sem.) választottam volna, de nehezen lehet beszerezni és baromi drága, a 2. számú jelölt a Gravida volt.
2016. dec. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Orvos javaslatára Femibiont, abban van pluszban halolaj kapszula a későbbi adagokban. Ezen kívül metafolát van benne, így ez ebben a formában könnyebben hasznosul mint a folsav. Az orvosom mondta, hogy ha nem a Femibiont használom, akkor olyat válasszak, amiben A-vitamin nincs. Nyílt gerincet okozhat a túl sok mennyiség.
2016. dec. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem is femibion vált be legjobban, igaz én ir es is vagyok és véralvadási gondjaim is vannak!
2016. dec. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én Materuellét vettem, mert a gyártó egy másik vitaminjával korábban nagyon meg voltam elégedve. (Nagyjából a "kelj fel és járj" kategória volt.) Nagyon jól bevált. A doki viszont lecseréltette Femibionra, mert hogy most az a legjobb. Vettem, de soha többet, rosszul vagyok tőle.
2016. dec. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én évek óta szedem a spirulinat, mert a tsh-m magas volt. Szépen be is állította, ezért terhesség alatt is szedem tovább. Aki eddig nem szedte annak terhesség alatt nem ajánlott elkezdeni, mert méregtelenítő hatása van. Emelett a Perfect Prenatalt szedem. Állitólag nem okoz hányingert, de én így is napi 2-3x hányok. Ha nem veszem be akkor is, ha beveszem akkor is. Nagyon drága, és csak rendelni lehet, de volt már egy vetélésem, ezért úgy döntöttem, nem ezen fogok spórolni.
2016. dec. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hm kedves utolsó, nekem doki nem mondta, hogy ne szedjem, ha eddig nem szedtem. Sokat olvastam utána megoszlanak a vélemények. Gondolom ebből is több féle van és nem mindegy mivel kezd az ember. Ennek ugyan méregtelenítő hatása van ám én nem tapasztalom. Úgy tudom kb annyira nem lenne javasolt mint fogyózni. Gondolom, ha bajom lenne lecserélhetném. De a babának biztos nem árt.
2016. dec. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
17-es vagyok. Szerintem sem árt, ami ennyire egészséges, de ezt olvastam róla. Szerintem orvost hiába kérdez az ember, úgyis azt javasolja amihez érdeke fűződik. Nekem mindenesetre a szintetikus készítményekhez nincs bizalmam, ezért is szedem ezt meg a Perfect-et ami fermentált vitaminokat tartalmaz.
2016. dec. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!