Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi annak a szoptatós teának a...

Mi annak a szoptatós teának a neve, amit már a terhesség alatt is lehet inni?

Figyelt kérdés
14 hetes kismama vagyok és hallottam, h van egy szoptatós tea amit már terhesség alatt is inni kell. MI a neve?
2007. nov. 19. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

LAKTOHERB


Gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény, melynek hatását népgyógyászati tapasztalatok igazolják.

A teakeverék anyagai elősegítik az anyatej kiválasztását, így a szoptatás során megkönnyíti a mellek kiürítését. Csökkenti az anya esetleges emésztési zavarait. Fogyasztásával hozzájárul a szükséges mennyiségű folyadék beviteléhez.

2007. nov. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék, hol hallottad, mert én ilyenről nem tudok. Mivel a szoptatós teák a tejelválasztást serkentik, nem látom értelmét előbb, mint a szoptatás megkezdése. Egyébként a Laktoherbtől nekem fájt a hasam (ez a legolcsóbb), kipróbáltam másikat, a dm-ben lehet még két fajtát kapni. A nevükre nem emlékszem pontosan, talál Lactolac az egyik, a másik meg Hipp Bio Stilletea vagy ilyesmi. Ez utóbbi vált be a legjobban.
2007. nov. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
LActoherb-et vagy egyéb kifejezetten tejserkentésre való teát a terhesség alatt ne igyál, mert épp az ellenkező hatást éred el, vagyis kevés lehet a tejed! Ugyanis hozzászokik a szervezeted akkor, amikor még nem kell tejet termelnie. Terhesség alatt olyan teát szoktak inni (de azt is csak a vége felé), ami megkönnyíti a szülést. Ilyan mondjuk a málnalevél tea. De ezt sem szabad túl korán, mert koraszülést okozhat!
2007. nov. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tejtermelő tea nagyon sokféle van amit szülés után lehet inni. Én is akartam venni ilyen teát amit a terhesség alatt lehetne inni de nem kaptam a gyógyszertárakban mert azt mondták nem tudnak olyanról. Most elég gyakran alkoholmentes sört iszom,igaz nem nagyon szeretem de azt hallottam több anyukától is hogy nekik a sör az be vált. így ezt lehet innni a terhesség alatt is. Amit még nekem montak hogy nagyon sok folyadékot kell inni és rendszeresen táplálkozni. 23 hetes kismama
2008. jan. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!