Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak nagyon fáj a...

Mit csináljak nagyon fáj a bölcsesség fogam? Most jön kihúzni nem lehet gyógyszert nem adhat a doki mert ezek nagyon erősek.

Figyelt kérdés
Vizes ruhával borogatom de alig bírom kinyitni a számat hogy egy rendeset harapjak bármiből. Aki hasonlóképp járt hogy vészelte át? 24 hetes vagyok
2010. máj. 3. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet kihúzni?
2010. máj. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
húú te szegény :S hát nekem mikor fáj a fogam Algopyrint veszek be, mert az még mindig gyengébb mint a Cataflam és nekem simán elmúlt tőle. Amikor a bölcsesség fogam nőtt, az mondjuk nem terhesen volt, elmentem fogdokihoz és ecseteltek, annál jobb érzést még szerintem nem is éreztem soha, mint amikor az ecsettel finoman körbenyomkodta az ínyt, úgy megkönnyebbültem, és többet nem is fájt, kinőtt rendesen, szerintem neked is egy ecsetelés kéne minél hamarabb.
2010. máj. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 3 hete húzták ki!Neked miért nem lehet?32 hetes kismama
2010. máj. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Húú, hát ez nagyon gáz!

Nekem annyira elroncsolódott annó a bölcsességfogam, hogy sebésznek kellett kiműtenie... ugye a csontot felnyitni, meg minden... durva volt. 1 hétig szenvedtem, napi 3 fájdalomcsillapító... de a cataflam csak kiegészítő volt, annál durvábbat szedtem. És még így is fájt!!

Szóval el sem tudom képzelni milyen lehet fájdalomcsillapító nélkül. Pokol!


Tanácsolni sajnos nem sokat tudok, max együttérezni. De esetleg akupunkturás fájdalomcsillapítás?

2010. máj. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mivel most nő még csak ki,hogy húzzák ki neki?Legalábbis én úgy értelmeztem hogy most nő.Algopyrint vehetsz be,hátha jó lesz rá.(25h)
2010. máj. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen most nő ki. Már itt-ott kilátszik. Holnap elmegyek a fogdokihoz hátha nekem is bekenné valami csodaszerrel. Eddig észre sem vettem hogy nő most amikor már félig kint van akkor fáj. Köszi a válaszokat.
2010. máj. 3. 16:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mosni kell ezerrel, akkor is ha fáj, mert ha megül rajta a kaja, meg a baktérium, még jobban fog fájni. Mindenképp menj dokihoz, fog segíteni!
2010. máj. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!