Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes szerető lettem. Még...

Terhes szerető lettem. Még fiatal vagyok fogalmam sincs mit fogok csinálni Hozzám hasonló helyzetben lévők lehet ebből a helyzetből kiút? 18/L

Figyelt kérdés

6 évvel idősebb a fiú akivel megismerkedtem és tartottuk ezt a viszonyt..

Viszont neki van barátnője és állítólag! el is jegyezte

nekem viszont sose mondta el hogy van nője csak azt hogy alakulóban..

A menstruációm pedig késik már egy hete.

Kedden megyek orvoshoz hogy megnézzen de nagyon ugy néz ki terhes lettem mert a 12.napon nem védekeztünk és belémélvezett..

Ha pedig igy van ahogy sejtem nemtudom mit fogok csinálni mert a barátnőjével van most is és nagyon boldognak tünnek

én pedig teljesen magamra maradok a babával..nem fog kérni belőlünk

akkor mi lesz?!


2016. dec. 29. 17:18
1 2
 1/18 Carragher_x ***** válasza:
74%
Abortusz.
2016. dec. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%

Így jár aki foglalt férfi alá fekszik!

Egyébként ha boldogok lennének nem dugott volna férre

2016. dec. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Avasd be mindenképpen közben fontolgasd, hogy megtartod-e a babát. Az ő részéről azért ne számíts többre, mert ahogy őt csalja, téged is megcsalhat, ha esetleg titeket választ. Vagy kapásból azt mondja menj abortuszra.
2016. dec. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
(*félre, bocsánat)
2016. dec. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Hát akkor az lesz hogy nem lesz kíváncsi rátok. Vagy elhagy, vagy veled marad.

Tudom késő bánat, de 18 évesen nagyon gondolod át TE hogy mi legyen. Abszolút abortusz ellenes vagyok, de vagy olyan körülmények közt hogy fel tudd nevelni? Szülők tudnának segíteni?

2016. dec. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%

A 18 evesek is ilyen butak manapsag?


Igenytelen is vagy. Jo masodiknak lenni? Nincs eleg pasi?


Miert nem vedekeztetek?

2016. dec. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

Arra semmiképp se gondolj, hogy rá számíthatsz.

A kérdés, hogy te meg akarod-e tartani és fel tudnád-e nevelni. Gondolom, nem állsz úgy anyagilag, nincs munkád, lakásod. Szülőkkel beszélném meg a helyedben. Végső megoldásként pedig ott van az abortusz. De ezt is beszéld meg a szüleiddel, biztosan jól fog jönni a támogatásuk.

2016. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem akarsz 3 életet tönkre tenni, akkor csak azt abortusz marad. Ha megtartod, akkor miből akarod a babát felnevelni? Ha már van keresete, akkor sem fog akkora összeget fizetni, amiből feltudod nevelni a gyereket. Terhesen, és kisbabával akkor sem fogsz állást találni, ha van valamilyen képzettséged. Már egy újszülött is sokba kerül, iskolásan még többe. Ha eddig nem gon dolkodtál józanul, akkor most kénytelen leszel.
2016. dec. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

Legalább csinálj egy tesztet, mielőtt elásod magad, aztán ha pozitív, akkor lehet pánikolni.

Az biztos, hogy a pasi azt akarja majd, hogy abortuszra menj, és kiborulásra is számíthatsz.

A másik lehetőség, hogy megtartod, felneveled egyedül, a pasi fizet valami 20 ezer gyerektartást, és egy életen át gyűlölni fog, amiért tönkre tetted a kapcsolatát.


Bárhogy is döntesz, ez lesz a tanulópénz, hogy meg kell válogatni, kivel csinálsz gyereket. T.i. a védekezés nélküli szex következményekkel jár.


Meg most majd meglátod, milyen pasival adtad össze magad.

2016. dec. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

Csak azt nem értem, mi ez a sok lepontozás... Megjegyzések mellett szinte mindenki segíteni próbált...

Elsőre teszt+orvos, aztán beavatni apukát

2016. dec. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!