Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még rajtam kívül olyan...

Van még rajtam kívül olyan kismami aki szintén nem bír a "fenekén ülni", vagy csak én vagyok ilyen hogy állandóan mászkálok?

Figyelt kérdés
állandóan jövök-megyek,szinte nincs olyan nap hogy ne mászkálnék.1nap minimum 2-3órát sétálgatok,mászkálok.Nagy baj?21hetesen voltam a dokimnál méhszájvizsgálaton,akkor mondta hogy zárt,de kicsit fel van puhulva,többet pihenjek.Viszont én nemtudok..:S Sok ez a napi 2-3óra mászkálás szerintetek?Nagy baj lehet belőle?Mert én nembírok itthon feküdni,pláne hogy jön a jóidő,és még csak 25hetes vagyok..:(Ha nembírnék,vagy nem esne jól,nyilván nem mászkálnék.Valaki hasonló helyzetbe?
2010. máj. 4. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Munka mellett még 2-3 óra mászkálást hogy bírsz?
2010. máj. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha jól esik!! Én a kiírt időpont után is kilómétereket mentem!
2010. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm:)jólesik igen,igaz az elején nemnagyon lehetett,lehet most azért is esik jobban,bár mindig is ilyen voltam hogy jöttem-mentem.És nem írtam olyat hogy munka mellett.
2010. máj. 4. 21:39
 4/11 Nikcsi ***** válasza:

En mindket terhessegemet vegigmaszkaltam.

Elsonel dolgoztam a 32. hetig, koltoztunk is egyszer, mikor mar otthon voltam akkor is sokat setaltam.

Masodikkal ott volt a nagyobbik fiam (15 honap van koztuk), ismet koltoztunk, dolgoztam reszmunkaidoben a 30. hetig, meg lakasfelujitas is volt. Nem unatkoztam. :) Minden a legnagyobb rendben volt mindket alkalommal. Ne hajtsd tul magad, de tulzas ez a nagy huho a terhesseg korul, persze ha minden rendben van. Setalj csak, ne hagyd el magad, a szervezeted ugyis jelez ha eleg. Fontos hogy ha kicsit is faradtnak erzed magad, pihenj. Foleg majd az utolso hetekben, aludj amennyit csak tudsz, elvezd az edes semmittevest, mert utana buli lesz. :)

2010. máj. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm:)Csak azért tettem fel ezt a kérdést,mert a környezetemtől állandóan hallgatom hogy mennyit mászkálok,miért nem pihenek,ülök a se..emen..stb,és hogy nem lesz ez így jó..ezért vagyok kíváncsi van e valaki még így,és hogy okozhat e valami nagy problémát,mert csak attól félek hogy a méhszáj ki ne nyíljon,mert azt mondják azt nem érezni általában:S És legközelebb csak a 33.hét körül lesz méhszáj vizsgálat,az meg még odébb van..
2010. máj. 4. 21:48
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ezek szerint veszélyeztetett vagy. Akkor talán ideje lassítani, nem?
2010. máj. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van e? Naná hogy van! :)) Én is ilyen vagyok, bár én 10 héttel előrébb vagyok majdnem mint te. Én is sokat dolgozok. Én nem sétálgatok meg nem mászkálok, hanem egyfolytában a kertben kapálgatok, plusz a háztartás, és egy 23 hónapos örökmozgóóó szóval nincs uncsi egy percig sem. Nekem spec. fáj a hátam a derekam, és most valahogy a baba is olyan élesen mozog, nem úgy mint az első. És sajna megsüllyedt a méhfalam... ami lehet ennek a következménye. d sztem nálad ilyesminek nincs még cska a veszélye sem fent. Ha jól esik csináld, mozogj! Az orvos hivatalból sem fog mást mondani mint hogy pihenj! Ne várd hogy helyeselni fogja a napi 2-3 óra sétát. No meg a család is! Nekem épp azt mondta a férjem, (mert én is kérdeztemmiért aggódja mindenki miattam agyonra magát, mikor érzem mit bírok?) Mire ő: azért mert állandóan pörögsz muszáj visszafogni, ha nem fognánk vissza akkor mit tennél??? :)) Szóval Kitartás!
2010. máj. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én végig mászkáltam.Létrára másztam, mentem, mint a mérgezett egér.Hol tornára rohantam, hol jógára, a napi több km sétafika után.Végig fitt voltam.Eredménye?Az lett.A hat hetes kontrollon megdicsért a dokim, mert annyi kiló voltam, mint terhesség előtt:)Most meg még fogytam is, mert a babám is egy örökmozgó.

Szerintem inkább mozogjon valaki, mint teljesen eltunyuljon.Na de azért nem kell túlzásba vinni.

2010. máj. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én 28 hetes vagyok, és egyetlen nap nem volt még , hogy nyugisan elfeküdtem volna otthon. Nekem is a "menőke" a lábamban van. Én nem dolgozom már, a párom viszont igen. Így sokat vagyok egyedül. Ezért minden nap felmegyek édesanyámhoz, esetleg vásárolgatok, sétálok. Elindulok reggel 9 körül és 2 körül vagyok otthon. És szerencsére a lábdagadáson kívül semmi kellemetlen tünet nem jött még elő és teljesen zárt vagyok.

Szerintem szervezet és fajta válogatja, de ha érzed hogy nincs gond, menj bátran!Egyre figyelj, sétálj, ne pedig rohanj!

2010. máj. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38+3 vagyok, 32. héttől 2100 a méhszájam. Egész nap úton vagyok , le se lehet lőni!!! A drágám még bent van és semmi bajunk! Azt tedd ami jól esik!
2010. máj. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!