Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem kell nagyvécéznem?...

Miért nem kell nagyvécéznem? Lassan 1 hete nem volt székletem. Normális ez? 4+4hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Rengeteg folyadékot iszok,(nem nagyon szeretem a gyömülcsöket,inkább zöldségeket eszek),próbálok változatosan étkezni,akkor mi lehet a probléma?
2010. máj. 5. 08:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos normális,sokan szenvednek emiatt az elején.Nekem a joghurtital ivása után kávét ittam az vált be igy tudtam wczni az elején.Próbálj ki pár dolgot hátha segit.38 hetes km
2010. máj. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

En is ugyanezzel a problemaval kuszkodok.Rendesen eszem, caltozatosan es egeszsegesen,es habar naponta van szekletem, de nagyon keves, kb negyede mint azelott es azzal is egy csomot kinlodok.

azt mondjak, hogy ez normalis az elejen.

7+4 hetes km

2010. máj. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez nem csak az elején normális..sajna..Nekem az vált be , hogy minden este megettem egy kanál szilvalekvárt.(vas is van benne ami szintén nem utolsó szempont!)


(20 hetes kismama)

2010. máj. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!Kávét nem iszok,viszont a szilvalekvárt kipróbálom!

Puszi Nektek!

2010. máj. 5. 08:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok!!Én ugyan ebben vagyok 4-5naponta van!De ha szereted a kefirt igyál azt!Én megittam tegnap 3pohárral,volt is eredmény.-)
2010. máj. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Sanos ezzel küszködök én is, 6 hetes vagyok, és akkora a hasam, mint egy békának. Én ma megyek először dokihoz, hátha tud segíteni, valami jó tanácssal.
2010. máj. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is ez volt, majd pár hét múlva beállt, hogy naponta tudtam menni, de mint előttem is írták, nehézkesen.

Ezt a nagyim mondta, és bejött:

-reggel éhgyomorra 1 pohár langyos víz,és szilvalekvár(de igazit vegyél, van ez a beregi nevezetű, az nagyon jó!)

-nap közben vmikor 1 alma

-du, vagy este kefír, v. joghurt

Hátha segít...


Jó egészséget!

2010. máj. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok,köszi!Kipróbálom az utolsó válaszoló tanácsát is!

Mindenkinek jó egészséget!!!Puszi!

2010. máj. 10. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!