Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes kismamik, ti felkérté...

28 hetes kismamik, ti felkértétek már az orvosotokat (magán) hogy legyen bent szülésnél? Mit mondtatok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én pont 28 hetes voltam mikor felkértem az orvosomat,hogy vezesse le majd a szülést!Mivel én tegezem és anyukámék már régóta ismerik,ezért én csak annyit mondtam,hogy legyen ott és vezesse le a szülést!:):)Elválalt!:)32 hetes kismama
2010. máj. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia,én a legutóbbi vizsgálaton, 3 hete kért4em fel rá és annyit mondtam neki:


doktorúr, lehet hogy még nem mondtam, de én önnél szeretnék szülni :-)persze ugye maszekrendelésen volt mert arra járok. ő erre azt mondta hogy köszöni és ez természetes :-) mondjuk az én dokimat bár magázzuk a férjemmel, de sokat szoktunk nevetni, viccelődni....


szóval foglamazz egyszerűen és kész.


jó babavárást


20 hkm

2010. máj. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is fogadott orvosom van, de nem kértem fel külön a szülésre. Nekem az természetes, hogy Nála szülök.

Sőt, az orvosom a 20.hét körül már be is írta magától a naptárjába a kiírt dátumot, hogy nehogy akkor menjen nyári szabadságra (június elején szülök).

2010. máj. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!