Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Neked mikor vált láthatóvá...

Szimatszamat kérdése:

Neked mikor vált láthatóvá legkorábban a hasadon a babád?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 12+3 napos babaváró vagyok. Háton fekve még mindig van egy kis bemélyedés a köldököm alatt,amit elvileg lassan ki kéne töltenie a méhnek, babának. Első babámat várom,kérlek ne nevessetek ki😊 Köszönöm annak aki válaszol! Szép napot!

#baba #terhesség #has #pocaklakó #várandós pocak
2017. jan. 14. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem 16. hét környékén, de rendes terhes pocak 20. héttől volt látható. Télen vártam a babámat és tavasszal sokan megkérdezték, hogy örökbe fogadtuk vagy saját? :) Szülés utáni reggel semmi nem látszott. Mintha nem is lettem volna terhes. :)

Egyébként azt olvastam valahol, hogy a 13.- 14. hét környékén emelkedik ki a méh a szemeremcsont mögül. Szerintem ez egyénenként változó lehet. :)

2017. jan. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Első babánál 16-18 hét körül kezdett látszani. 12 hetesen még nem kell kodudorodnia, mert a szeméremdomb mögött van a baba.
2017. jan. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én 12+1 vagyok ma, ikrekkel. Még nekem sem látszik igazán... Korábban lapos, feszes hasam volt. Most is csak olyan, mintha hasra híztam volna; semmi egyértelmű gömbölyödés...
2017. jan. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Első babánál 16-18 hét körül kezdett látszani. 12 hetesen még nem kell kodudorodnia, mert a szeméremdomb mögött van a baba.
2017. jan. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi, véletlen 2-szer küldtem el.
2017. jan. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Kb. 20.hét után kezdett látszódni,de aki nem ismer az nem vette észre. Most vagyok 28.hetes,lassan látszik,hogy nem csak jóllaktam 😂 De a nagykabát még mindig ápol és eltakar...
2017. jan. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24. Héten volt egyértelmű babás pocak
2017. jan. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A meh teteje kb 20 hetesen eri el a koldokot, es ha jol emlekszem meg akkor is kb fel kg korul van a magzat. Szoval nem kell azert ilyan hamar oriasi pocakra szamolni.

Felido utan szokott temposabban noni a has.


Masreszt ez testalkat kerdese. Van, akinek alapban is van pocakja, eros hasizom pedig meg a 25 hetes terhesseget is lathatatlanul tartja szinte.

Legalabbis nekem az elso babaval 25 hetig szinte semmi sem latszott, a masodikkal 23. hettol kezdett.

Most ismet terhes vagyok, de 3 eve abbahagytam a kemeny edzest. Hiaba indultam lapos hassal, vekonyan, mar a puffadas is latszik, mert renyhe az izomzatom.

2017. jan. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Mindenkinek hálásan köszönöm a válaszokat, megnyugodtam😊 Bár állandóan jár az agyam,sokszor butaságokon... Nagyon nagyon szeretném ezt a kisbabát. Szép estét Nektek!:)
2017. jan. 14. 20:34
 10/11 anonim ***** válasza:

Hat nekem a puffadasok, kemenyedesek miatt mindig latszik a pocak, lapos volt elotte :) remelem gyoooorsan fog latszani, mert fel akarom venni a mama polokat :)


12+5 hkm

2017. jan. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!