Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdetek vásárolgatni?...

Mikor kezdetek vásárolgatni? Mikortól nem túl korai?

Figyelt kérdés

Gondolok itt mindenre, a babaruhákra, babakocsira, stb stb.


Nyáron születik meg a babánk, de néha már most is elcsábulok és mivel a nemét még nem tudjuk, csak pár uniszex babarugdalózót vettem.



2017. jan. 14. 16:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
az én babám is nyári :) és én is vásárolgattam már neki ruhákat télet. nem lehet kibírni :D
2017. jan. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%

Húha :D Mi 7 éve vártuk a kis csodánkat, de én még nem mertem vásárolni... semmit! Kedden megyek 12. heti uh-ra.... rettenetesen félek, de bízom a manónkban. (tavaly volt 6hetesen egy vetélésem :()


Én nyár elejére tervezek vásárolni és akkor már a nemét is tudjuk, így nem kell csorgassam a nyálam a cuki fiú illetve lány ruhák után :D

2017. jan. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
A 30. hét után vettünk meg mindent. Azelőtt semmit.
2017. jan. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Én is vásároltam a legelejétől. Főleg azért mert ruhákból nagy akciók voltal ( télen nyári ruhára)

A nagyokat a vége felé vettem meg a garancia miatt, és mert még festettünk stb.

2017. jan. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
A 36. héten vettem meg az elő dolgot. Addig is csak foglalta volna a helyet
2017. jan. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Második, nagyon sajnálom, ami történt. :(



Igen, most az akciók engem is nagyon csábítanak, pedig próbálom csak a női részleget figyelni. De valahogy mindig sikerül odatévednem a babaruhákhoz is... :D

2017. jan. 14. 17:21
 7/15 anonim ***** válasza:
63%

Ha jövőhéten végre megtudjuk a nemét (18. heti UH), akkor elkezdem. Pepcoban, Tescoban nagy akciók vannak most.

Februárban meglesz a költözés, akkor a nagyobb dolgokat is (babakocsi, bútorok).

Folyamatosan figyelni fogom az akciókat. Van aki szerint korai, de mi utáljuk az utolsó pillanatra hagyni a dolgokat.

2017. jan. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Félidő körül 1-2 ruhát vettünk már miután 19 hetesen kiderült a neme, úgy igazán 27 hetesen tudtunk le egy nagyobb kört.

Nyárra várjuk a babát, jelenleg 15 hetes vagyok, valamelyik nap majdnem elcsábultam a H&M-ben. 😂 de még nem vettünk semmit. Igaz a nemét se tudjuk még.

2017. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
*ja én meg eleve babaruháknál voltam mert a kisfiamnak kellett venni ezt-azt, gondolhatod. :D szerintem ha tudnánk a nemét már nekilátnék a vásárlásnak..
2017. jan. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
amint tudtam a nemet. de azert nem estem tulzasokba. babakocsi meg most sincs, 36 hetesek vagyunk, de ha rendelunk 3 nap alatt erkezik. szivesebben latnam mar en is itthon mindenet, de meg rendezkedunk a lakasban
2017. jan. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!