Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11+5 hetesen voltam kombinált...

Mrsbara kérdése:

11+5 hetesen voltam kombinált teszten, a következő értékek jöttek ki: CRL 55,30, BPD 20, 00, HC 71,20, AC 61, 00. Eddig ez tökéletes is. Viszont a Combcsont (FL) 5,9, felkarcsont (HL) 6,50. Szerintetek nem rövidek?

Figyelt kérdés
Minden más rendben, azóta megérkezett a vérvétel eredménye is, alacsony a kockázat minden genetikai betegségre. A combcsont és a felkarcsont viszont rövidnek tűnik nekem. Mi a véleményetek?

2017. jan. 14. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi múlt héten voltunk, szinte tökéletesen egyezik az eredményünk! Nekünk egy szóval se mondta a doki, hogy rövid lenne bármi is, sőt többször is kihangsúlyozta, hogy tökéletesek a méretarányok!
2017. jan. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy írtál :) Én is kérdeztem, hogy ugye minden rendben, és mindta az orvos, hogy teljesen. Sőt, azt is megbeszéltük, hogy szerinte már nyugodtan elmesélhetjük, hogy babát várunk :)

Örülök, hogy nálatok is minden rendben! Ezek szerint akkor ezekkel az értékekkel is minden oké. Gondolom, idővel utolérjük magunkat :)

2017. jan. 15. 01:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk 38 hetes korig rövid volt a kéz es combcsont. Akkor lett először arányaiban tökéletesek a méretek. Persze egymáshoz képest. 😊
2017. jan. 15. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!