Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha még nincs beágyazódás...

Ha még nincs beágyazódás lehetnek terhességi tüneteim (émelygés, hányinger, szédülés derékfájás)?

Figyelt kérdés
2017. jan. 16. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Terhestünethez terhesség kell, az meg a beágyazódással jön csak létre.
2017. jan. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

:D

...ha nem vagy elefánt, akkor tudsz-e az ormányoddal vizet fröcskölni a hátad közepére?

2017. jan. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Lehetnek ilyen tüneteid, de nem terhesség okozza, egy vírustól simán lehet.
2017. jan. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat gyorsan írtam ki a kérdést és ez lemaradt.

Ma voltam, nőgyógyásznál és talált embrió maradvány cystát. Fogamzásgátlót szedek. Párommal dec. 25én voltunk együtt és jan.5én volt normál (mensim), de közben meg terhességi tüneteim (hányinger, émelygés, szédülés, derékfájás) vannak 1hete. Csináltam tesztet negativ lett. Hiába kérdeztem nem mondta mitől lehetnek ilyen tüneteim.

Nem értem mitől lehet ez.

2017. jan. 16. 16:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Volt egy vetélésed, amiről ezek szerint nem tudtál. De ahhoz, hogy cisztává alakuljon, nem napok kellenek. Ez egy korábbi terhességből maradt vissza. Nem mondta, hogy el kell távolítani?? Ha nem mondta, akkor menj el normális orvoshoz!
2017. jan. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azt mondta ezzel nem kell foglalkozni.

Nem nyugodtam meg egyáltalán akkor előfordulhat, akár terhesség is?

2017. jan. 16. 17:07
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ha elo terhesseg lenne, arrol tajekoztatott volna, de mivel nem tette, gyanitom mar nem vagy terhes, mert az a terhesseg megszakadt. menj el masik dokihoz!
2017. jan. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Menj másik orvoshoz, biztos nem élő terhesség. Tüneteid lehetnek a maradvány miatt, vagy akár az ovuláció miatt is .


Ha magától nem szívódott fel kell a segítség, mert nem jó, ha bent marad :S


Jobbulást!

2017. jan. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!! :)

Valaki esetleg tudja, hogy az embrió maradvány mennyi idő múlva cystásodik?

2017. jan. 16. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!