Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes 5 napos terhességnél...

5 hetes 5 napos terhességnél jó a 12 mm petezsák,2 mm embrióval? Szívpulzalas még nincs. Nektek mekkora volt ennyi idősen?

Figyelt kérdés
2017. jan. 17. 11:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%

Van otthoni UH-d?


Mert ha dokinál voltál, és ö adta ezeket az infokat, akkor miért nem öt kérdezed erröl?

2017. jan. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
en mult heten voltam dokinal akkor azt mondta 5 hetes 10mm petezsak es mast nem is latott, azt mondta minden rendben van!!! Mikor kell visszamenned? nekem 24.en
2017. jan. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem azt mondta kicsit kisebb, és kivancsi vagyok kinek mekkora volt ennyi idősen. Igazából azt nem értem, hogy aki nem tud vagy nem akar válaszolni itt egy kérdésre, az mért ír bármit is. Ez egy kérdezős oldal, arra van, hogy kérdezzünk a másiktól. Az ember azért kérdez , mert bizonytalan.
2017. jan. 17. 12:21
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi 2 es válaszoló az infót. Hétfőre hivott, azt mondta addigra kell lennie szívhangnak is. Volt fél éve egy missed ab-om és eléggé túlaggódom ezt a mostani terhességet:(
2017. jan. 17. 12:23
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem teljesen jó, nekem kisebb volt ennyi "idősen" és embrió sem volt, 12. hétre teljesen behozta magát.



Nálam így volt:


31 napos ciklusaim voltak.


Elvileg menses alapján 5+4 voltam, ügyeleten voltunk barnázás miatt, kaptam Utrogestant --> petezsák 9.5mm, üres.


Elvileg menses alapján 6+1 voltam, papíromon:5+2 --> szabályos petezsák 12mm, benne szikhólyag látható; még mindig barnáztam.


Elvileg menses alapján 7+1 voltam, papíromon:6+6 --> Petezsák 26mm, CRL 9.5mm; szabályos petezsák, benne szikhólyag és élő embrió látható, még ekkor is barnáztam.

Barnázás pár nappal ezután elmúlt.


Elvileg menses alapján 12+3 voltam, papíromon: 12+2 --> CRL: 57,9mm, stb...



Magzat mérete kalkulátor:

[link]

[link]


Magzat méreteit összefoglaló táblázat:

[link]

2017. jan. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen nekem még az embriót sem látták, csak a petezsákot. 6+3-nál látszódott a szikhólyag, baba még mindig nem. 7+3-nál már embrió és szívhang is volt.
2017. jan. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 😄
2017. jan. 17. 13:41
 8/14 anonim ***** válasza:
6+0 2mm embrió szívműködéssel... Teljesen jó érték, ne hagyd hogy a doki ijesztgessen. Legalábbis velem az egyik doki ezt játszotta.
2017. jan. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem 5+3 hetesen csak 8 mm-es petezsak volt. Igazabol en csak azert mentem, hogy nem-e mehen kivuli a terhesseg, nem szamitottam semmi tobbre. Azota mar no szepen, mult heten 9hetesen mar 24mm-es volt a CLR.
2017. jan. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
5+6 napon voltam, 3 mm embrió jó pulzálással. Nekünk pontosan félidőben fogant! Szerintem itt még nagyon nagy különbségek vannak, felesleges izgulnod, van akinek a számított 7. héten van csak pulzálás.
2017. jan. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!