Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon sok az előtejem. Akkor...

Nagyon sok az előtejem. Akkor sok tejem is lesz?

Figyelt kérdés
Már félidő óta van előtejem, hol sárgás, hol pedig vízszerű. Magamtól nem nyomogatom. Múlt éjszaka tenyérnyi vizes folt volt a hálóingemen. 35 hetes kismama
2010. máj. 5. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sok előtejem volt, félidőben kezdődött. Nekem azt mondták, hogy ez még nem jelenti azt, hogy lesz tejem. Mindenesetre nekem rengeteg volt. Túl sok is sajnos.
2010. máj. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem kb 3 csepp előtejem volt a terhesség alatt.most 5 hónapos a kisfiam és csak anyatejes.nem jelent semmit.de szerintem jó jel.
2010. máj. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én most 34 hetes vagyok, nekem is kb a 18.héttől szinte minden nap van előtejem. Én is utánaolvastam, de a több előtej nem jelent feltétlenül sok tejet szülés után.

Mindenesetre én is reménykedek, hogy lesz tejem.

2010. máj. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem jelent semmit. Nekem nem volt előtejem, de szülés után nagyon sok tejem volt. Több is mint kellett.

Olyan szempontból jó, ha sok előtejed van, hogy mikor megszületik a baba és mellre szeretnéd rögtön tenni akkor nem az üres cicit fogja szívni hanem értékes tápanyagokat kap.

Az előtej nagyon értékes a babáknak.

2010. máj. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!