Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most derult ki hogy terhes...

Kavics1 kérdése:

Most derult ki hogy terhes vagyok es elcsusztam a jegen. Baj lehet belole?

Figyelt kérdés
Fenékre estem. Szerintetek lehet belole baj?
2017. jan. 19. 08:06
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Millió az egyhez az esélye, hogy baj történt. Ha nagyon ideges vagy, menj el orvoshoz, mondd el, mi történt, és biztos rátok néz UH-val, hogy tényleg minden rendben van-e.

Nagyon ügyesen elrendezte ezt a természet, hogy a medencét minden irányból csont veszi körül, és a méhen belül még a magzatvíz is a picit védi.

2017. jan. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Én 30 hetesen megcsúsztam a zuhany tálcában félig hasra estem, magnézium infúziót és Dalacint kaptam szerencsére nem lett gond. De ne aggódj
2017. jan. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
semmi -védett helyen van Ő.
2017. jan. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
A baba elol van, nem a feneknel. Most kb akkora mint egy szezammag,mi baja lenne ?
2017. jan. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Dehogy
2017. jan. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak akkor van baj, ha elvagtad magad, megsebesultel, nagyon faj stb.

Akkor is csak neked van bajod, a babanak nem, nyugi.

2017. jan. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha baj lenne, véreznél, görcsölnél.

De ha nagyon aggódsz, hivd fel a kórházat és mond el mi történt.

2017. jan. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, egyszer elestem én is, a picinek semni baja nem lett.
2017. jan. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én mindkét lányommal a terhesség elején fenékre estem, semmi baj nem történt:)

A nagymamám még mondta is h a babona szerint aki fenékre esik lánya lesz, aki hasra fia:)

Én nem hiszek benne, de mégis két csajszim lett:)

2017. jan. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha most derült ki, gondolom, 4-6 hetes lehetsz. Szerintem ilyenkor nincs még magzatvíz, bár hiába próbáltam utánaolvasni pár hete, hogy mikor kezd termelődni. Ettől függetlenül, ha nem vérzel vagy görcsölsz, szerintem se lesz semmi bajod. Vagy ha mégis, akkor nagyobb az esély arra, hogy beteg volt a baba.
2017. jan. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!