Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valami nem stimmel. Terhes...

Valami nem stimmel. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A menstruációmnak tegnap kellett volna megjönnie. Ma délután megjött, viszont most hogy kicseréltem a tampont semmi vér nem volt, csak barna folyás. Gondoltam rá hogy lehet terhes vagyok, mert jópár tünetem volt: fáradékonyság, mellduzzadás (sőt még az erek is látszódnak) hányinger, stb. Úgy terveztem, ha nem jön meg akkor szombaton veszek egy tesztet. Szerintem fogok, ha normális vérzésem nem lesz. Szerintetek elképzelhető, hogy valóban terhes vagyok? Csak normális válaszokat! Köszönöm!
2017. jan. 19. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd a teszt megmondja.
2017. jan. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elképzelhető, de nem törvényszerű. hogy védekeztél?
2017. jan. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szedek gyógyszert.
2017. jan. 19. 18:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem vagy terhes. Vagy még nem jött meg rendesen, vagy a tabi miatt amúgy is kevesebb lesz.
2017. jan. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Remélem hogy nem. De azért biztos ami biztos, ha nem jön meg rendesen, csinálok egy tesztet.
2017. jan. 19. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!