Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10. kimaradt nap,2 negativ...

Anitabel kérdése:

10. kimaradt nap,2 negativ teszt. Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
Ma van a 10. napja a pirosom kesesenek. Neha olyan hanyinger erzetem van de idaig meg nem kellett. Mostanaba egy kicsivel tobbet jarok pisilni es az etvagyam is megnott. A derekam ia szokott fajni egy kicsit. A hasam meg olyan mintha rajta lenne valami.. mintha nyomna valami (marmint kivulrol.. neheskesebb erzes) ez mitol lehet? Azota 2 tesztet is csinaltam (az egyiket a 8. napon meg egyet most reggel a 10. napon) es mindketto negativ lett. Eddig nem akartam babat.. de ha pozi lenne akkor orulnek neki :)

2017. jan. 20. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Hormonzavar is lehet, pl. Pco-soknál nem ritka, hogy sokat késik, vagy teljesen kimarad. De ha nem védekeztetek, és nem szokott ilyen lenni, akkor a terhesség a valószínűbb. Szerintem, pár naponta tesztelgess, és ha nem jön meg 1 hét múlva sem, akkor menj el orvoshoz.
2017. jan. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ertem.. rendben koszonom :) az orvos mindenkepp tervben volt :)
2017. jan. 20. 08:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármitől kimaradhat egy menzesz, és nem feltétlenül jelent problémát. Ha a következő sem jön meg, vagy ezután többször késik/kimarad, akkor doki.
2017. jan. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben.. koszonom :)
2017. jan. 20. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!