Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek ha nem fogom tudni...

Mit tegyek ha nem fogom tudni eldönteni?

Figyelt kérdés
5hònapos terh.vagyok ès reggel olyan erős görcseim voltak szūnetekkel hogy azt hittem koraszūlèsem lesz,csak hasmenès volt.Fèlek ha beindul valòjàban honnan àllapìtom meg.Milyen időközönkènt kell jönnie a fàjàsnak ès milyen időközönkènt?
2017. jan. 20. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Jézusom!! Tájékozódj már egy kicsit!! Szülésfelkészìtő vagy valami? Komolyan itt kell ezt megkérdezni??
2017. jan. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el nekem, ha beindul a szules azt tudni fogod. Az anyai osztonok olyankor elojonnek. Nyugodj meg, nem lesz koraszulott, nem kell ezen parazni, az csak art. Ha elkezdodik a vajudas azt altalaban a derekadban erzed eloszor, menzesz szeru gorcsokhoz tudnam hasonlitani, onnan terjed a hasadra is. Bizonyos idokozonkent jonnek. Legeloszor, altalaban 10-20 masodpercig tart egy fajas, utana egy fel ora szunet, majd megint egy fajas, es igy lassan hosszabbodnak a fajasok idotartalma es erosebb lesz, illetve a koztuk levo szunet rovidul. De ez nem torvenyszeru, kezdodhet akar 40 masodperces fajasokkal is 5-10 percenkent, ilyenkor szoktak javasolni, hogy indulj a korhazba. Nyugi, minden rendben lesz, olvasgass meg a neten, sok hasznos infot talalsz.

Kedves elso, neked pedig uzenem, hogy az igaz, hogy tajekozodhatott volna, de ettol meg nem kell leharapni a fejet, tudtommal ez az oldal azert van, hogy barmit meg lehessen kerdezni es erdemleges valaszokat kapj ra, lehet o itt akart tajekozodni, mar tapasztaltabb anyukaktol.

2017. jan. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Első válaszoló te mekkora paraszt vagy.
2017. jan. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Paraszt vagy te te idióta. 5 hónaposan már utána kéne nézni a szülés fájásoknak..meg egyéb dolgoknak.
2017. jan. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Normálisan nem bírsz hozzá szólni, akkor minek írsz? Gondolom ez az oldal azért van, hogy kérdezzenek az emberek, ha valamit nem tudnak. Nem kötelező válaszolni, ha csak tahó módon megy
2017. jan. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Pffff.. Első te biztos tökéletes vagy az élet minden területén.. az ilyenektől, mint teee hányok.. inkább maradnál csendben ha segíteni nem tudsz tee tipikus primitìv.. ha nőböl vagy akkor meg különösen szégyen vagy, hogy első babás nőtársad iránt ennyi empátiát mutatsz.. jaj teeeee.. 😠

Lehet utána olvasott a kérdező, csak húsvér anyukák véleményére is kíváncsi volt. Én is első babás vagyok és kíváncsi mások tapasztalatára, ja és utána olvastam!!!!! De megjegyezném elég eltérően írják le a tüneteket, ahány féle oldal annyi féle képpen.. és még kismamáknak szóló könyvet is vettem, nem volt benne szó a koraszülés biztos tüneteiről.. az orvosom meg annyit mondott hívjam ha valami szoklatlan fájdalmat érzek és meglátjuk.. nem tudom miért baj, ha az ember mások tapasztalataiból szeretne tanulni..

2017. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Néha én is így vagyok, csavar egyet a hasam, és én is azt hiszem, hogy szülési görcs. :(

Azt mondják, hogy azt nem lehet összetéveszteni semmivel, szóval az tényleg olyan.

2017. jan. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Bocs de aki a szarásra azt hiszi h jön a baba annak azért még utána kellene néznie a dolgoknak és nen a gyk proli felének a véleményét kikérni.
2017. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem első màsodik babàm ès az elsőnèl kèrdezgettem is embereket de az ember egyèrtelmű hogy felejt igazàbòl csak a fàjàs ès a szūnetek idejère voltam kivàncsi.Ès igen nem tudok tàjèkozòdni mert nincsenek baràtaim anyukàm meghalt egyetlen nő vagyok a csalàdban.
2017. jan. 21. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!