Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyaki fájdalomra mit lehetne...

Nyaki fájdalomra mit lehetne használni?

Figyelt kérdés

Tudom kismamáknál előfordul ízületi fájdalom, de nekem már lassan 2 hete fáj a nyakam, és csak egyre rosszabb. Már nem tudok egyeltalán lenézni, és alig oldalra. Csak a testemmel együtt fordul a fejem, és már az alvás is egy kínszenvedés.

Kentem Kína olajjal, nem ért semmit. Aztán elmentem gyógymasszőrhöz, aki elég alaposan átmasszírozta, (kis híján oda csináltam magam alá :-) ) de még mindig nagyon fáj! Akartam Flector gélt használni, de az van ráírva 6 hónapos terhesség után nem javasolt használni. Igaz még csak 5 hónapos vagyok, de nem merem használni.

Valakinek van valami ötlete mit csinálhatnék vele? Volt valakinek hasonló?


2010. máj. 5. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Algopyrint szabad bevenni terhesség és szoptatás alatt is.Azt ajánlották nekem is.
2010. máj. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondta az orvosom, hogy algopirynt ne szedjek! Mert mondtam, hogy eddig azt szedtem, de azt mondta, hogy azt nem szabad, ha nagyon fáj valamim esetleg panadolt vehetek be...mennyire mást és mást tudnak mondani az orvosok, holott ugyanazt tanulták :-/

Meg az a baj, hogy azzal csak pár órára enyhíteném a fájdalmat, nem véglegesen.

2010. máj. 5. 21:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg megoszlanak a vélemények.Kórházban is azt adtak,még a császár után is.Barátnőmnek a dereka fájt nagyon,és neki is az algopyrint tanácsolták.Bár ezzel csak pár órára szüntethető meg a fájdalom.Esetleg a patikában nem tudnak ajánlani valamit?Én megkérdezném őket.
2010. máj. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy az lesz, vagy elmegyek a háziorvoshoz. Mindenesetre köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 5. 22:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!