Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valakinek van pozitív...

Ha valakinek van pozitív tapasztalata megosztaná?

Figyelt kérdés

Kedden voltam uh-on. 5 hetes terhességet állapítottak meg. Utána viszont elkezdtem vérezni. Szerintetek van még remény. Orvosom azt mondta, keddig (a következő uh-ig) várni kell,hogy mi lesz... mást nem nagyon tehetünk.

Nagyon el vagyok keseredve. Szerintetek van még remény?



2017. jan. 20. 16:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez kétesélyes sajnos. Nekem 2-szer volt ilyen, mind a kettő a 6. héten, elmentek a megtermékenyült petesejtek, pedig a másodiknál kaptam utrogestant is.

Mikor a kisfiammal lettem terhes, aki most 2,5 éves, sosem véreztem.

A sógornőm végig vérezgette a terhességét, egészséges kislánya lett.

Pihenj sokat, mást nem tudsz tenni, ha nem egészséges, vagy nincs jó helyen, úgyis megoldja a természet.

2017. jan. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

2 esélyes ahogy az első írta...

Én a 8. héten kezdtem vérezni, egyből mentünk a kórházba és minden rendbe szívecskéje dobog stb menjek haza és feküdjek, 2 órára rá elkezdtem görcsölni és elvetéltem.

A következő terhességnél szintén vérzés majd a gyógyszer adag lett emelve stb 2 hét után végre elmúlt a vérzés, minden okés volt.

A következő babánál ismét ez volt,de akkor "csak" 3 napig vérezgettem enyhén, minden rendbe volt.

Drukk!

2017. jan. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez a helyzet. Csak én szerdán voltam,mert barnás folyásom volt. Magne B6ot mondta,hogy szedjek. Ma délelőtt véreztem,újra doki...azt mondta várjuk meg a hétfői uh-t. Azóta is barnázgatok/vérezgetek. Én is 5 hetes vagyok
2017. jan. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat!

Kedves Utolsó! Kitartást Neked! Reméljük a legjobbakat. Majd írj, hogy mi van veled.

2017. jan. 20. 19:41
 5/18 Snorri ***** válasza:
Én több hullámban nagyon véreztem 5.-6 hetesen. Ikrek lettek volna, de z egyik elhalt, és nem szívódott fel. Kórházban is feküdtem. Utrogestan, magnézium, fekvés! 12. Hétig még többször véreztem. Borzasztó volt! Lassan 3 éves a gyönyörű kisfiam, aki itt szuszog mellettem! :-) kitartás!!!! Írd meg a fejleményeket!
2017. jan. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Rendben. Írok mindenképp... örülök,hogy van még egy kis remény...
2017. jan. 20. 22:05
 7/18 anonim ***** válasza:
Én vagyok aki hasonló cipőben jár mint Te. Hétfőn írok mi volt. Kitartást Neked is és minden jót! :)
2017. jan. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az esedékes menstruációra emlékezhet a szervezet, attól lehet egy kis vérzés az elején. Nekem mondjuk fordítva volt, nem volt "normál" menzeszem és előző hónapban élesben próbálkoztunk, ezért gyanakodtam a terhességre vagy hogy valami baj van. Aztán a teszt pozitív lett, de aggódtam. 2 hét múlva szerencsére megállapította a dokim Uh-n is a terhességet. Kitartás!
2017. jan. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szia. Remélem, te nem így fogsz járni ahogy én, sajnos 1 hónapja ugyan így voltam én is, először csak barnáztam aztán elkezdett az alhasam görcsölni, erősen véreztem nagyon és sajnos elvetéltem. Pihenj sokat és amíg nincsenek görcseid és nagyon erős vérzésed, szerintem nem kell aggódnod csak vigyázz magadra! Drukkolok, hogy meg maradjo a pici, vigyázz magatokra!! :)
2017. jan. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én vagyok a hasonló cipőben járó. Most jöttem az UH-ról. Elviekbrn 6 hetes 2.3 mmes embrió. De nincs szívhang,ezért missed ab. Valaki volt már így? 6 hetesen nem is mindig van szívhang. Nem? Szörnyen szomorú vagyok. Holnap műtenek is.
2017. jan. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!